הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

The Elder Scrolls 6 אושר כבלעדי על ידי ראש אקס בוקס

פיל ספנסר אישר כי הכותרי יצא ל-Xbox ולמחשב האישי בלבד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.11.21 - 14:08
תחילת כתבה

פיל ספנסר,  סגן נשיא בכיר למשחקים במיקרוסופט או במילים אחרות, הבוס של Xbox, אישר בראיון למגזין GQ כי המשחק הבא בסדרת משחקי The Elder Scrolls הוותיקה, יהיה בלעדי לשירותי האקס בוקס ולמחשב האישי. התשובה של פיל הגיעה אחר מספר שאלות לגבי רכישת חברת הגיימינג Bethesda לפני כשנה. החברה אישרה מוקדם יותר השנה כי הכותר המסקרן הבאה  Starfield, ש-Bethesda מתכננת להשיק בנובמבר 2022, יהיה בלעדי עבור קונסולות Xbox והמחשב האישי, ו-"ספנסר אומר שהוא רואה את אותו הדבר עבור The Elder Scrolls VI".

 

 ההבנה הברורה היא ששחרור Elder Scrolls 6 כבלעדי יעזור להילחם נגד הדומיננטיות בשוק הקונסולות של סוני. כמובן, ספנסר לא מנסח את זה כך. "זה לא קשור להענשת כל פלטפורמה אחרת, כמו שאני מאמין ביסוד שכל הפלטפורמות יכולות להמשיך לצמוח", אמר. "אבל כדי להיות ב-Xbox, אני רוצה שנוכל להביא את החבילה המלאה של מה שיש לנו. וזה יהיה נכון כשאני חושב על Elder Scrolls 6, זה יהיה נכון כשאני חושב על כל הזיכיון שלנו".

ספנסר אף פעם לא החביא את הרצון שלו לגרום לכך ששירות האקס בוקס יהיה המקום "הטוב" ביותר בשביל גיימרים. אחרי רכישת Bethesda, ​​הציג ספנסר: "עם התוספת של צוותי Bethesda, גיימרים צריכים לדעת שקונסולות Xbox, PC ו-Game Pass יהיו המקום הטוב ביותר לחוות משחקי Bethesda חדשים, כולל כמה כותרים חדשים בעתיד שיהיו בלעדיים לשחקני Xbox ו-PC."

מלחמת הבלעדיות של שתי חברות הגיימינג ממשיכה שנים ולא מתכוונת לעצור בשנים הקרובות, במיוחד שדרך זו הוכיחה את עצמה כצורה הטובה ביותר למשוך קונים אל החברות. לשחקני המחשב האישי לאורך השנים לא היה "צד" בנושא כי גם הם נאלצו לקנות את אחת הקונסולות כדי לשחק משחקים כמו היילו או Unchrated וכו'.

מאז השינוי של מיקרוסופט עם ההחלטה לשחרר חלק מכותרי העבר של אקס בוקס אל עולם המחשב האישי, וגם לשחרר את הכותרים העתידיים לשירות הגיים פאם ואפילו לפלטפורמת סטים. הנפגעים היחידים במהלך זה הם כמובן שחקני הפלייסטיישן שהיוו חלק גדול מאוד מכות הרכישות של המשחק הקודם בסדרת Elders Scrolls, הלא הוא Skyrim.

יש כאלה שמסתכלים על זה כמכה רצינית לסוני, אך אפשר להיות בטוחים שהחברה לא נמצאת בשום מצב בעייתי עם חברות כמו  Insomniac או  Naughty Dog תחתיה.