הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שחטאר דונייצק מכריזה על שותפות עם UFL

קבוצתו של מנור סולומון היא השותפה השלישית שמצטרפת למשחק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.11.21 - 13:16

תגיות: UFLגיימינג

תחילת כתבהמועדון נוסף הצטרף למשחק הכדורגל הקרוב, UFL. הפעם, זה המועדון האוקראיני, שחטאר דונייצק בו משחק מנור סולומון. השותפות של שחטאר עם UFL פורסמה באתר האינטרנט של המועדון ביום שישי. עד כה, UFL סגרה עסקאות עם ווסטהאם ומינתה שני שגרירי UFL עם חלוץ ליברפול, רוברטו פירמינו ואולכסנדר זינצ'נקו ממנצ'סטר סיטי, ועכשיו מועדון הכדורגל האוקריאני. האם נראה בעתיד את מנור כשגריר המשחק? 

בדומה לעסקה האחרונה עם ספורטינג ליסבון, לא יצא מידע על הפרטים של ההסכם בין UFL לשחטאר דונייצק. עם זאת, אפשר לשער כי מדובר בעסקת רישוי לזכויות המועדון, לרבות שם המועדון, הלוגו, האצטדיון והשחקנים. המנהל המסחרי של שחטאר, דמיטרי קירילנקו, הביע את שמחתו על העסקה באתר המועדון בהודעה זו: "אנו שמחים לשתף פעולה עם הסטודיו של Strikerz Inc. אנו בטוחים ש-UFL הולך להעלות את רף סימולציית משחקי הכדורגל".

מנכ"ל Strikerz Inc, יוג'ין נאשילוב, כלל את התרגשותו מהעבודה עם אלופת אוקראינה.
"אנחנו מאוד נרגשים לקבל את שחטאר, אלופת אוקראינה 13 פעמים, המועדון עם היסטוריה ארוכה ועשירה והרבה גביעים ופרסים יוקרתיים, לרשימת השותפים הבלעדיים שלנו. אנו מצפים לפתח מערכת יחסים ארוכת טווח עם המועדון וכל אוהדיו".

משחק מפותח על ידי אולפן יחסית אלמוני בשם  Strikerz Inc, חברה שנפתחה בשנת 2016 עם דגש על משחקי כדורגל ברשת הדורשים כישרון ולא תחת מיקרו תשלומים ותוכן חסום.משחק מפותח על ידי מנוע אנריל בדומה ל-eFootball, אך בזמן שאצל קונאמי החליטו להשתמש בגרסה הישנה של מנוע אנריל (אנריל 4), אצל UFL החליטו ללכת עד הסוף ולפתח את המשחק עם הגרסה האחרונה, אנריל 5.