הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: טריילר ראשון ל-WWE 2K22

הכותר יציג השנה משחקיות מחודשת, גרפיקה משופרת ותכונות נוספות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.11.21 - 15:37
תחילת כתבה2K Games שחררה אתמול את הטריילר הראשון שלה מהכותר החדש של WWE 2K22, שיגיע במרץ. הסרטון מתמקד במצבי משחק חדשים ואלו שחוזרים שוב, הכוללים את מצב ה-Showcase ואת מצב ה-GM (מנהל מקצועי). הפרטים המלאים על המשחק לא ייחשפו עד ינואר 2022, לפי 2K. עם זאת, הסרטון אכן מציג גרפיקה מדהימה וגם מראה מספר מתאבקים שנוכל לראות ולשחק במשחק הקרוב.

הסרטון מדגיש עשר תוספות ושיפורים, כאשר מנוע המשחק החדש והוויזואליות מקבלים את הדגש החזק ביותר. התוספת הבולטת ביותר למשחק בהשוואה לקודמיו היא מצב MyGM, שתציע לשחקן להחתים מתאבקים מפורסמים דרך מערכת דראפט, לקבוע משחקים ולעשות כל מה שג'נרל מנג'ר עושה בעולם ה-WWE. כמו כן, הוכרז כי MyFaction ו-MyRise ייכללו ב-WWE 2K22 כמצבי משחק בנוסף ל-MyGM. מצב ה-MyFaction מציע לשחקן לקחת שליטה על "סיעה" של מתאבקים סופרסטארים, בעוד מצבה- MyRise יאפשר לשחקן לבנות דמות של מתאגרפ/ת, שינסו להגיע לפסגת ה-WWE.

עוד שני מצבים שיחזרו השנה הם מצב ה-Universe mode, שיציע יותר אפשרויות ושליטה על קבוצות, יריבויות, תוצאות משחקים ועוד, ומצב ה-Creation Suite, שיאפשר לשחקן לשחק כעצמם או כמשהו אחרי לחלוטין עם כל מיני פיצ'רים מוזרים ומטורפים.

הכותר השנה של WWE נבנה מחדש מהיסוד, כתוצאה מההשקה המאכזבת של הכותר השל שנת 2020, אשר יצא עם אינספור תקלות ובאגים שפגע בצורה משמעותית במכירות וגם בפופולריות המותג בעולם הגיימינג. אחרי הפסקה של שנה וחצי המשחק השנה חוזר עם חידושים גרפיים ויכלול טכנולוגיית Motion capture הדומה למה שמשתמשים השנה בפיפ"א 22, ושתציע כ-30,000 מהלכים שונים.

WWE 2K22 אמור לצאת כעת במרץ 2022, והמשחק צפוי להגיע לקונסולות הדור הקודם, PS4 ואקס בוקס One, וכמובן שגם לדור הנוכחי של שתי החברות, ה-PS5 והאקס בוקס Series S/X. ככל הידוע זה נראה שהמשחק לא יגיע למחשב האישי.