הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

FUT 22: שחקני הדור הבא, מי הם השנה ואיך להשיג אותם

אמפבה ופודן הם חלק מהקלפים שתוכלו להשיג בחינם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.11.21 - 14:50
תחילת כתבה

EA הכריזה על קמפיין חדש בשם FIFA 22 Next Generation, בו שחקנים אשר קנו את המשחק עד חג המולד יקבלו מספר קלפים בחינם כדי לתגמל את אלו שעשו את הקפיצה המהירה בין הכותר של השנה שעברה לנוכחי. EA Sports חוגגת שישה מהכישרונות הצעירים המבריקים ביותר של ימינו.

שישה מקלפי הדור הבא הופיעו בטריילר. הם נשמרים בעיצוב ורוד ובהשוואה לכרטיסי הזהב שלהם, יש להם ערכים משופרים עבור השחקנים, מלבד זה של קיליאן אמבפה שמקבל שנמוך מ-91 ל-86 נקודות בלבד. קמפיין הדור הבא הוא הפרויקט השני שהוכרז לאחרונה מ-EA, כאשר פרומו יצא לפועל ביום שישי האחרון ומציע קלפים של שחקנים הניתנים לשדרוג כמו מאטס הומלס, דיוגו ג'וטה ועוד.

שמות נוספים שניתן לפתוח בתמורה לזמן משחק הם כוכב מנצ'סטר סיטי פיל פודן, שחקן צ'לסי כריסטיאן פוליסיץ', ילד הפלא של דורטמונד, ג'וד בלינגהם,  מגנה של מילאן, תיאו הרננדז וקשרה הצרפתי של ריאל מדריד אדוארדו קמבינגה. שחקנים שירצו לפתוח את הקלפים, פשוט צריכים לשחק בפיפ"א על אחת הקונסולות או המחשב האישי (פרומו זה לא מגיע לנינטנדו סוויץ) לפני ה-14 בינואר 2022. לאחר שהשחקן רוי להרוויח קלף מהדור הבא, EA הבהירו שהקלף יופיע בחשבונות השחקנים  "החל מה-15 בדצמבר". הקלפים עצמם מוגבלים לכרטיס אחד לכל חשבון, כמו כן הקלפים אינם ניתנים להחלפה כך שאין דרך להשתמש בהם כדי להרוויח בשוק העברות.

להלן רשימת קלפי ה-Next Generation של FIFA 22:

קיליאן אמבפה ( LW, פריז ) - 86
פיל פודן ( CAM, מנצ'סטר סיטי) - 85
תיאו הרננדס ( LB, מילאן) - 85
כריסטיאן פולישיץ' ( LW, צ'לסי) - 83
אדוארדו קמבינגה ( CM, ריאל מדריד) - 81
ג'וד בלינגהאם ( CM, דורטמונד) - 81