הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמית: קוג'ימה נכנס לעולם הסרטים והטלוויזיה

חברת קוג'ימה הפקות הודיעה על פתיחת אולפן המיועד להפקת סרטים, סדרות ועוד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.11.21 - 11:50
תחילת כתבה

מפתחת Death Stranding , חברת Kojima Productions הודיעה על פתיחת חטיבה חדשה בקליפורניה שתהיה מיועדת להתרחבות של חברת פיתוח המשחקים להפקת סרטים, סדרות ועוד. הצוות החדש ינוהל על ידי ריילי ראסל, שמצטרף לחברה לאחר תקופה של כמעט 28 שנה בפלייסטיישן בתפקידים שונים, כולל יועץ כללי וסמנכ"ל לענייני עסקים. "על החטיבה החדשה תהיה המשימה לעבוד עם אנשי מקצוע יצירתיים ומוכשרים בטלוויזיה, במוזיקה ובקולנוע, כמו גם בתעשיית המשחקים המוכרת יותר", אומר ראסל.

מנהל הפיתוח העסקי של קוג'ימה הפקות, יושיקו פוקודה, הוסיף: "מציאת דרכים חדשות לבדר, לעסוק ולהציע ערך למעריצים שלנו היא חיונית בעולם סיפורים שזז במהירות ומשתנה ללא הרף. החטיבה החדשה שלנו תיקח את האולפן לתחומים נוספים שמציגים הנרטיבים היצירתיים שלנו מעבר למשחקי וידאו ולפתוח דרכים למעריצים שלנו לתקשר ולהתעמק במרחבים האלה."

זה לא מפתיע לראות את חברת קוג'ימה הפקות מתרחבת מעבר למשחקים. קוג'ימה ידוע בגישה הקולנועית שלו להכנת משחקים, וגם אף פעם לא הסתיר את אהבתו למוזיקה וסרטים מערביים. החברה נוסדה בדצמבר 2015, לאחר שיוצר סדרת משחקי מטאל גיר, הידאו קוג'ימה, עזב את המפיצה היפנית קונאמי. בשש שנים הוא הוציא רק משחק אחד, Death Stranding, שמומן בחלקו על ידי סוני. לא ברור אם האולפן החדש הזה של החברה מנסה כרגע למכור תוכנית טלוויזיה Death Stranding, או אם נקבל IP חדש מקוג'ימה, שעדיין לא הגיב בצורה רשמית לחדשות אלא ממשיך בשלו עם העלאת תמונות מסתוריות בטוויטר.