הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שומרים מסורת: גם השנה פוטבול מנג'ר 2022 מתורגם לעברית

הטלאי שמתרגם את המשחק לשפת הקודש זמין להורדה

ניר אימבר
ניר אימבר  26.11.21 - 14:31
תחילת כתבה

כמו ב-15 שנים האחרונות, קהילת FMisrael, קהילת הפוטבול מנג'ר הישראלית, גאה להציג את "טלאי העברית 2022", תרגום מלא של המשחק "Football Manager" לשפת הקודש. עבודה קשה הסתיימה בתרגום המשפטים וקטעי הטקסט החדשים שכולל המשחק. שימו לב כי לא כל הטקסטים במשחק תורגמו, אך יתורגמו בגרסאות נוספות בעתיד.

הטלאי עובד על כל הגרסאות של פוטבול מנג'ר 2022, בין אם רכשתם אותו דרך סטים או החנות של אפיק. בשביל שהטלאי יעבוד השחקנים לא חייבים להתחיל משחק חדש ויוכלו להשתמש בו גם על משחקים שמורים. אך כדי ששמות המדינות והקבוצות יופיעו בעברית - יש להתחיל משחק חדש. להורדת הטלאי ולהוראות ההתקנה לחצו כאן.

למי שאינו מכיר את המשחק, מדובר בסימולטור הכדורגל המציאותי ביותר לפי טענת רבים, ובניגוד למשחקים כמו פיפ"א או פרו אבולושן (eFtooball), עיקר המשחקיות הוא לאו דווקא במהלך המשחק עצמו, אלא בניהול הקבוצה מצד המאמן. המשחק יוצא באופן שנתי למחשב האישי, וקיימת לו קהילה עצומה ומגובשת בארץ שכל שנה גוררת אליה עוד ועוד שחקנים שמתמכרים למשחק, מכיוון והוא דורש יכולת מחשבה חכמה, טקטית ועסקית מצד השחקן על מנת לשמור על הרמוניה ודינמיקה קבוצתית, לכל החלטה יכולה להיות השפעה שלמה על הקבוצה ותפקודה במהלך העונה.