הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מגמת שיפור: סייברפאנק 2077 מתחיל לקבל ביקורות טובות

גרסת ה-PC זינקה לראש טבלת המכירות של Steam

ניר אימבר
ניר אימבר  28.11.21 - 14:37

ההשקה השנויה במחלוקת של Cyberpunk 2077 בסוף 2020 היה אחד הסיפורים הגדולים של השנה. עם זאת, עד 2021, המפתחת והמפיצה,  CD Projekt Red השקיעה עבודה רבה בשיפור המשחק באמצעות עדכונים משמעותיים. 

עכשיו בזמן שבלאק פריידי הגיע ואיתו הנחות גדולות על סייברפאנק 2077 , גל חדש של שחקנים מנסים את המשחק בפעם הראשונה, וחווים את הכותר בצורה יותר יציבה, עם פחות באגים (יחסית), ולהפתעתם של חלקם, זה הוביל לגל של ביקורות כלליות חיוביות מאוד עבור סייברפאנק 2077  בפלטפורמת Steam.

המשחק העתידני בעולם הפתוח הצליח להיכנס לטבלת 10 המשחקים הנמכרים ביותר בסטים. כנראה שמשחק משחק 50% הנחה בזמן בבלאק פריידי אז גם יגיעו המכירות. האמנם אף אחד לא באמת ציפה לכך שהמשחק יקבל ביקורות חיוביות, ולא מספר כמו 15,000 כאלה.

רוב הביקורות של הגיימרים בפלטפורמה שמים דגש על שיפור במשחקיות ובחוויה הכללית של המשחק תודות למספר הרב של עדכונים ותיקונם ששוחררו במהלך השנה האחרונה, מאז ההשקה המצופה אך גם המאוד מאכזבת.

"דאגתי לקבל את המשחק בגלל ההשקה הגרועה, אבל חבר המליץ ​​עליו אז קניתי אותו במבצע. 15 שעות בתוך המשחק ואני ממש נהנה מזה. לא נתקלתי באף באג שגרמו לא לשחק . רציתי לתת סקירה טובה ולהמליץ ​​לאנשים לקנות את המשחק הזה בזמן שהוא עדיין במבצע, אם אתה יושב על הגדר זה שווה את הקנייה. משחק מגניב מאוד, קרב נהדר, סיפור נהדר עד כה. אם מפתחי המשחק ימשיכו להשקיע עבודה כדי לממש את המשחק, זה יכול בקלות להיות משהו אגדי עם כוח עמידה אמיתי לאורך השנים." כך רשם משתמש בשם Senik.

החדשות הללו כמובן הגיעו למשחקי CD Projekt בפולין, עם ציוץ חביב ממנהל העיצוב של המשחק, פאבל סאסקו, שהודה למעריצי הכותר בטוויטר על הביקורות ועל הכמות המכירות המרשימה. "בימים האחרונים Cyberpunk2077 קיבל מבול של ביקורות חיוביות מאוד ב-Steam מהשחקנים החדשים. אתם לא יכולים לדמיין מה זה אומר עבורי". סאסקו עוד הוסיף ציוץ נוסף בו כתב: "מעל ל-15 אלף ביקורות חיוביות עלו ביממה האחרונה, תודה רבה לכולכם".

 

נשיא החברה אדם קיצ'ינסקי אמר מוקדם יותר השבוע כי הוא מאמין שסייברפאנק 2077 יחשב בעתיד כמשחק מצויין אחרי שכל התקלות יתוקנו. בראיון בשביל עיתון כלכלי בפולין אמר אדם: "אנחנו מאמינים שבטווח הארוך Cyberpunk 2077 ייתפס כמשחק טוב מאוד, וכמו הכותרים האחרים שלנו, הוא יימכר לשנים - במיוחד כשהחומרה תהיה חזקה יותר עם הזמן ואנחנו משפרים את המשחק", אמר.

"אנחנו עובדים על עדכונים כל הזמן, ואנחנו גם עובדים על גרסה לדור האחרון של הקונסולות. כמובן, ההשקה המקורית לימדה אותנו הרבה. זה נתן לנו בעיטה והניע אותנו לעשות שינויים שיעשו אותנו טובים יותר בעתיד".  נקווה שאדם יעמוד במילתו ונראה את התיקונים הקריטיים ששחקני הקונסולות כל כך צריכים.