הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הכירו את קלדרה: מפת Warzone החדשה בטריילר ראשון

Vanguard מחזיר אותנו לקרבות אזור האיים באוקיינוס השקט

ניר אימבר
ניר אימבר  01.12.21 - 16:13
תחילת כתבה

עם השקת  Call of Duty: Warzone Pacific תוך קצת יותר משבוע, מפיצת הענק, Activision, סיפקה סוף סוף קליפ וידאו רציני של המפה החדשה למצב הבאטל רויאל של קול אוף דיוטי. בסרטון תיירות פרודי משהו, הסצינות מרמזות על כמה תכונות של וורזון החושף את כל המיקומים המעניינים באי הטרופי החדש. המפה בשם Caldera (לוע הר געש), החדשה מחליפה את ורדנסק בדיוק כשהעונה הראשונה של Vanguard יוצאת לדרך ב-8 בדצמבר.

בטריילר בן הדקה וקצת, מספרת דמויה לא ידועה הנשמעת כמו מדריכת טיולים או סוכנת נסיעות על מספר דברים שמפרידים בין קלדרה לבין ורדנסק. ראשית, המפה החדשה תכלול לכאורה ציוני דרך ואזורי קרב כל כך גבוהים ששחקנים יצטרכו לקחת רכבלים או כלי רכב או אפילו טיס כדי להגיע לפסגות שלהם.

הטריילר גם מזכיר בקצרה מערות תת-קרקעיות ארוכות המשמשות לנסיעה מנקודה אחת לאחרת. בעיקר, המשחק עשוי לאפשר לשחקנים לשחות דרך גופי מים בפעם הראשונה אי פעם, כפי שהסוכנת נסיעות מייעצת שיש "לטבול בנהר או בנחל". "מטיילים, חוקרים, מחפשי הרפתקאות... עם הסרת כל איסור הנסיעה ללוע הר הגעש, כעת תוכל להזמין כרטיסים ללוע הר הגעש ב-Pacific Horizon Air", אומרת מדריכת הטיולים. יהיה מעניין.

אקטוויז'ן סיפקה גם תמונה של מפת המשחק עם כתוב של מיקומים שונים ברחבי קלדרה, בציוץ נלווה, נחשפו שמות המקומות ואיפה כל אחד על המפה, כולל ארסנל, רציפים, מסלול, חורבות, מכרות, פסגה, ראש חוף, כפר, לגונה, שדה תעופה, שדות, עט משנה, תחנת כוח, בירה ואתר נופש.

בנוסף מצב משחק חדש בשם ואנגרד רויאל בו שחקנים יוכלו להשתמש רק כלי נשק של ואנגארד, ושחקנים יוכלו למצוא רק נשקים של ואנגארד הפזורים במפה. אז לא לצפות להביא את הנשק הרגיל שלכם בוורזון. אקטוויז'ן משנה גם את המהירות ואת הרדיוס של המעגלים כדי לקחת בחשבון את קרבות הכלבים האוויריים. לאלו שלא קנו את ואנגרד ורק ירצו כמו הרוב לשחק בוורזון, המשחק ישאר כרגיל חוץ משינוי עם המפה והוספת הנשקים החדשים מהכותר החדש בסדרה.

Warzone Pacific ישוחרר לרשת  ב-8 בדצמבר רק עבור אלה שרכשו את Call of Duty: Vanguard בכל אחת מהפלטפורמות הנתמכות שלה, יום לאחר המשחק יהיה זמין לכולם ב-9 בדצמבר.