הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלו משחקי דצמבר למנויי PlayStation Plus ו-Xbox Live וה-Pass

כותרים מעניינים לשני הצדדים,שירות הגיים פאס מעלה הילוך

ניר אימבר
ניר אימבר  02.12.21 - 15:26
תחילת כתבה

סוני  ומיקרוסופט מעדכנות את מבחר המשחקים הזמינים להורדה בחינם למנויי שירות PlayStation Plus ו-Xbox Live עבור חודש דצמבר.  נתחיל עם השירות הפלוס של סוני שכרגיל יציע החודש למנויים שלושה משחקים רגילים ובנוסף עוד שלושה משחקים המתואמים למשקפי מציאות המדומה של סוני, ה-PSVR. כל המשחקים, כולל משחקי ה-VR, יהיו זמינים להורדה החל מה-7 בדצמבר ועד ה-3 בינואר.

המשחק הראשון והמרכזי לחודש זה הוא Godfall: Challenger Edition, כותר התפקידים בעולם הפנטזיה שהיה למי שזוכר אחד ממשחקי ההשקה של ה-PS5. גרסת ה-Challenger, תציע שלושה מצבי משחק חדשים בשם: Lightbringer, Dreamstones ו-Ascended Tower of Trials. כמוו כן לאלו שכבר שיחקו במשחק בעבר, הגרסה החדשה תאפשר לחוות ולסיים את כל סופי המשחק השונים. Godfall יגיע לפלייסטיישן 4 וה-5 ויתמוך בחיבור בין שתי הקונסולות

המשחק השני שמוצע רק לפלייסטיישן 4 הוא Mortal Shell, משחק תפקידים בסגנון משחקי Souls, לוקח השראה במכניקת הגיימפלי או בסגנון העיצוב הגותי והאפל שלו. המשחק בנוי סביב הנוסחה המצוינת של אקשן חסר רחמים, נעילה על אויבים ושימוש בסיבולת כמשאב העיקרי שז'אנר ה-Souls-like ידוע בה.

הכותר החינמי האחרון הוא Lego DC Super-Villains לפלייסטיישן 4 בלבד. משחק הלגו החביב הוא משחק פלטפורמר פעולה\הרפתקאות המבוסס כמובן על עולם DC של באטמן והג'וקר, חבריהם וגם אוייביהם.

 לבעלי משקפי ה-VR של סוני החודש יוצע: The Persistence, בו השחקן יצטרך לשרוד על ספינת חלל מושבתת והמלאה ביצורים רצחניים. המשחקיות מבוססת על הישרדות בה השחקן יאסוף משאבים וישדרג את יכולותיו כדי להתקדם ולשרוד במשחק.

המשחק השני הוא The Walking Dead: Saints & Sinners המבוסס על סדרת הטלוויזיה ולא בהכרח הקומיקס שהיא עצמה בנויה עליו. במשחק תצטרכו להילחם באינסוף זומבים ולשרוד כמה שיותר בזמן וכמו כן גם לפתור משימות מסתוריות. המשחק השלישי והאחרון הוא Until You Fall, משחק החרבות בעולם מוזר  שמבוסס על קצת פנטזיה וקצת סדרות אנימציה יפניות של שנות ה-80 וה-90.

לשחקני ה-Xbox One ו-Xbox Series S|X המנויים ל-Xbox Live Gold או (עם שחקני המחשב) Game Pass Ultimate גם כן מגיעים מספר כותרים מעניינים החודש. 

Orcs Must Die!, משחק ה-Tower defence שנמנע מהתצוגה המסורתית מלמעלה למטה של ​​משחקים דומים, במקום זאת משתמש בנקודת מבט מכוונת פעולה מגוף שלישי. משחק זה שחגג באוקטובר עשור לשחרורו כבר קיבל 2 המשכים לא רעים ביותר אך שלא מוצעים החודש.

Escapists 2 משחק אינדי מקסים שינצל את היכולת שלכם לנהל את הזמן כמו שצריך בזמן שאתם מנסים להגיע למטרה הסופית ולברוח מבית הכלא, המשחק יחסית פתוח ונותן לשחקן את האפשרות להחליט איך ובמה הוא ישתמש כדי לברוח מהכלא. בנוסף למשחק יש מצב אונליין כך שאפשרי לשחק עם חברים.

Tropico 5, המשחק שמציע לשחקן לבנות תשתית שלמה לעיר,לתכנן את מסלולי המסחר שלו וגם להתשתמש בטכנולוגיות חדשות, וכל זה בזמן שאתם דיקטטור באיזה אי קאריבי בו אתם יכולים להעביר חוקים הזויים או לבנות רפובליקת בננות.

המשחק האחרון לחודש זה הוא משחק פאזל פלטפורמר דו מימדי המציע לשחקן חקור לסביבות ייחודיות ולהילחם ביצורים מוזרים. Insanely Twisted Shadow Planet מאוד מזכיר כותרים אחרים כמו LIMBO , ו-Supermeat boy.

מיקרוסופט גם עדכנה את רשימת המשחקים הנכנסים והיוצאים בשירות ה-Xbox Game Pass לקראת סוף חודש דצמבר בתחילת החודש נוספו לשירות מספר לא קטן של משחקים חדשים כמו גם מספר כותרים שיעלמו בסוף החודש.

התוספות החודש כוללות כמובן את המשחק לחודש דצמבר בכל מקרה, Halo Infinite, שיושחרר ב-8 לחודש. בנוסף ברשימה אפשר למצוא משחקים כמו Stardew valley, משחק הפיקסלי וקז'ואלי שהצליח לסחוף מיליוני גיימרים ברחבי העולם דווקא בגלל המשחקיות הרגועה שלו אך דיי עמוקה ככל שמשחקים יותר.

Among Us גם כן יצטרף החודש לשירות. המשחק שפותח ב-2018 והצליח להשיג חשיפה ענקית בזמן שנות הקורונה על ידי סטרימרים ברחבי העולם ולאט לאט הפך להיות למקום הבילוי המועדף בבית אצל ילדים ומבוגרים פה אחד.

 

להלן לוח זמנים מ-Xbox Game Pass לחודש דצמבר:

Anvil (קונסולה ומחשב) - 2 בדצמבר

Archvale (קונסולה ומחשב) - 2 בדצמבר

Final Fantasy XIII-2 (קונסולה ומחשב) - 2 בדצמבר

Lawn Mowing Simulator (קונסולה ומחשב) - 2 בדצמבר

Stardew Valley (קונסולה ומחשב) - 2 בדצמבר

Warhammer 40,000: Battlesector (קונסולה ומחשב) - 2 בדצמבר

Space Warlord Organ Trading Simulator  (קונסולה ומחשב) - 7 בדצמבר

היילו Infinite -(קונסולה ומחשב) 8 בדצמבר

One Piece Pirate Warriors 4 (קונסולה ומחשב) - 9 בדצמבר

Aliens: Fireteam Elite  ( קונסולה ומחשב) - 14 בדצמבר

Among Us (קונסולה ומחשב) - 14 בדצמבר