הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

באטלפילד 2042: נראה שהעונה הראשונה של המשחק תצא במרץ

סתם שמועות או עוד זמן ל-DICE לתקן את המשחק?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.12.21 - 16:17

ל-Battlefield 2042 הייתה השקה לא מי יודע מה בלשון המעטה, על זה כבר דיברנו מספיק. למרות זאת, זה נראה כי לפי מידע חדש שנמצא בקבצי המשחק, אולפן הפיתוח, DICE התחיל את הדרך להתאוששות עבור משחק היריות מגוף ראשון שהוא עצמו לא פופולרי כמו ש-EA רוצה, אך אכן שייך לסדרה כזו.

בנוסף לתיקונים ושיפורים מתמשכים, המשחק הולך לקבל גם תוכן חדש במרווחי זמן קבועים. העונה הראשונה תביא חלק מזה, וכרגע היא מיועדת להשקה במרץ 2022. לפי הדיווחים, שהגיעו מכורה נתונים (Data Miner) המשתמש בשם temporyal, שמצא 12 שבועות של אתגרים שבועיים לפני העונה בלקוח המשחק.

לבאטלפילד 2042 היה אמור להיות אחד מההשקות הגדולות של השנה, אך המשחק בהחלט לא עמד בציפיות של מעריצים רבים. למרות ש-DICE עשתה עבודה מצוינת על הטריילרים כדי להעלות את רמות ההייפ, למשחק לא הייתה דרך לקיים את ההבטחות שלו.

שחקנים רבים מציינים את כמות הבאגים כבעיה מרכזית, אך רוב הביקורות המוקדמות התמקדו בהחלטות עיצוב מכוונות ש-DICE קיבלה עבור BF2042. בעקבות זאת חלה ירידה דרסטית בכמות השחקנים שמשחקים בכל זמן נתון, וההרגשה הכללית היא שהמשחק הזה הוא "עוד" אי הצלחה מבית EA. לדוגמה. ספירת השחקנים של באטלפילד 2052 נעקפת על ידי באטלפילד 5 בימים אלו, אפילו אחרי שנחשף כי מכירות גרסת 2042 נמצאות במקום השני אחרי באטלפילד 3 שיצא ב-2011. האם זה נחשב הצלחה מבחינת DICE ו-EA?, ומה זה אומר בכלל על שאר הכותרים שהגיעו ביניהם?

אחד הדברים שעונה הראשונה תביא איתה היא מפה חדשה בשם Exposure, ש-DICE אמרה בעבר שהיא "תיקח את עיצוב המפה לרמות חדשות לגמרי". הפרטים עליה היו מועטים עד כה. לפי הנתונים, המאפיין מרכזי של המפה, המוגדר בקולומביה הבריטית בקנדה, יהיה Black Ridge, בסיס מתקן מחקר קנדי-ארה"ב.

המתקן והאזור שסביבו נפגעו במפולת, מה שככל הנראה הולכת להיות תכונה נוספת של המפה בדומה לסופת הטורנדו שיש כעת. כמובן שזה מידע לא מאושר עד כה, אבל כנראה ש-DICE יפרטו מה בדיוק תביא עונה הראשונה בעתיד הקרוב.