הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

Ubisoft מביאה את שירות המנויים שלה ל-Xbox

השירות כנראה לא יגיע ל-Game Pass בקרוב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.01.22 - 14:50
תחילת כתבה

Ubisoft, החברה שמאחורי זיכיונות משחקי הווידאו Assassin's Creed ו-Tom Clancy מביאה את שירות המנויים הרשמי שלה למשחקים לפלטפורמת ה-Xbox. שירות המנויים Ubisoft+, זמין כעת במחשב, מנויים יכולים לשלם 14.99 דולר לחודש עבור גישה ליותר מ-100 משחקים מהעבר והנוכחי של Ubisoft, כולל מהדורות חדשות ותכנים להורדה.

תוכנית קצת יותר יקרה, במחיר של 17.99 דולר לחודש, מאפשרת גם לשחק משחקים נתמכים דרך שרתי ענן. לא נמסר תאריך יציאה עבור השירות ב-Xbox. כרגע, נראה שהוא מגיע רק לאקס בוקס, אם כי יוביסופט הקפידה לא להשתמש במילה "בלעדי". סביר לחלוטין שזה יכול להביא את Ubisoft+ לרשת הפלייסטיישן בעתיד הקרוב.

מהלך זה הוא לא בדיוק משהו חדש בתעשייה, Ubisoft היא המפתחת הגדולה השנייה, אחרי Electronic Arts, שמציעה שירות מנויים משלה למשחקים בפלטפורמת האקס בוקס. EA Play, לעומת זאת, זמין גם ב-Steam, פלטפורמה שיוביסופט החליטה להוציא את כל המשחקים החדשה שלה משם ולהעביר אותם אל פלטפורמת Epic. מהלך שלא עבר בצורה נקייה עם קהילות השחקנים. ה-EA Play גם זמין תחת שירות  ה-Xbox Game Pass. בזמן כתיבת שורות אלה, לא היה אזכור של-Ubisoft+ לגבי מהלך זה.

ועכשיו לבשורה יותר משמחת, Rainbow Six Extraction יגיע ביום השקתו לשירותי ה-Game Pass של הקונסולוה ושל המחשב האישי. משחק זה ממשיך את החודש הראשון המדהים של ה-Xbox Game Pass לשנת 2022, לאחר שמיקרוסופט חשפה מוקדם יותר השבוע כי Mass Effect Legendary Edition, The Anacrusis ו-Spelunky 2 עושים את דרכם ל-Xbox Game Pass בקרוב.

Rainbow Six: Extraction הוא יריות מגוף ראשון טקטי המאפשר לשחקנים להרכיב קבוצה של עד שלושה שחקנים או לשחק סולו ולהילחם במה שמתואר כחוויה "בלתי צפויה" של שחקן מול אויבים. לפי התיאור, השחקנים יצטרכו להילחם כדי להחזיר חלקים מאמריקה מגזע (או מגפת) ה-Archaeans מין טפיל של חייזרים. לא בדיוק קשור לסדרות הסיפורים של הסופר המנוח טום קלאנסי, מעניין בכלל אם הוא היה אוהב את זה שמכניסים סיפורי חייזרים ומדע בדיוני לספריו. Rainbow Six: Extraction יושק ב-20 בינואר עבור קונסולות הדור הנוכחי של סוני ומיקרוסופט, ובנוסף למחשב האישי ושירות גוגל סטדייה.