הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

העונה השנייה של Warzone Pacific נדחתה

אולפי הפיתוח צריכים עוד זמן לעבוד על תיקון הבעיות מהעונה הנוכחית

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.01.22 - 12:04

העונה השנייה של Call of Duty Vanguard ו-Warzone שהייתה אמורה לצאת בעוד קצת יותר משבוע תידחה לאמצע פברואר, כך הודיעה Activision באתר הראשי של החברה. הסיבה לעיכוב נעוצה בבאגים ובביצועים גרועים. כדי לקבל חוויה מספקת, צוותי הפיתוח שעובדים על Warzone ו-Vanguard יזדקקו ליותר זמן כדי ללטש את המשחק ולתקן כמה מהבעיות שעלו לאחרונה.

מאז ההשקה בתחילת דצמבר 2021, הראשונה הייתה מלאה בבעיות. מתקלות בנשקים שחוזרת מעת לעת לבאגים, סלעים שמתנהגים כמו קירות בלתי עבירים, בעיות ביצועים ואפילו סקינים שמאפשרים לשחקנים להיות בלתי נראים. בנוסף לכל זה, גם עם ההכרזה הבומבסטית של מערכת האנטי צ'יט החדשה, Ricochet, זה נראה כי עדיין יש כמות לא קטנה של רמאים במשחקי קול אוף דיוטי. אין ספק שלמפתחים יש מלא עבודה להשלים, השאלה מה עשו עד עכשיו?

בהודעה שנחשפה באתר הרשמי של החברה וגם בציוץ בטוויטר, הבהירה אקטיוויז'ן ואולפני הפיתוח שלה כי הם יודעים שקהילת קול אוף דיוטי "חווה בעיות במשחקיהם" וציין שהם שומעים שחקנים "בקול רם וברור", ומרגישים את התסכולים שלהם. - זה כבר נתון לדיון

בהודעה נכתב: "עד היום, שחררנו מספר עדכונים, אבל צריך לעשות יותר. מסיבה זו, החלטנו לתזמן מחדש את השקת העונה השנייה ברחבי Warzone Pacific ו-Vanguard ל-14 בפברואר." אנו נשתמש בזמן הפיתוח הנוסף הזה כדי לספק עדכונים, כולל אופטימיזציות למשחק, איזון משחק (כולל איזון נשקים וציוד), לתיקון יציבות המשחק ובאגים, ולהבטחת רמה כללית של ליטוש כדי לשפר את החוויה עבור השחקנים"

רק לפני שלושה ימים יצאה אקטיוויז'ן עם עוד הודעת התנצלות כלפי קהילת השחקנים שלה עקב המצב הבעייתי של כל משחקיה. מוזר שהחברה לא העדיפה גם למסור כי הגרסה תתעכב בכמעט חודש....מה קרה בשלושה ימים האחרונים? אה נכון, מיקרוסופט קנו אותם, אך יכול להיות שזה סתם צירוף מקרים או באמת קבלת החלטות עקומה מאוד עקב לחץ או סיבות אחרות.

בנוסף זה לא מופרך לחשוב שהעיכוב יכול להיות קשור לשביתה המתמשכת במפתחת Raven Software, שפיטרה שליש מצוות ה-QA שלה (בודקי תוכנה) ימים ספורים לאחר השקת עונה הראשונה של Warzone Pacific.  כמו שנכתב במאמר ההתנצלות של החברה, אחת העובדות מאקטיוויז'ן יצאה כנגד החברה "ומכתב ההתנצלות" שלה בכך שהאשימה את ההנהלה במצב הנוכחי של משחקי קול אוף דיוטי וחוסר היכולת של המנהלים להוביל את החברה לכיוון הנכון. שוב גם זה קרה לפני הרכישה.  העונה השנייה של Vanguard ו-Warzone תושק ב-14 בפברואר.