הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אתם בחרתם: נבחרת השנה של פיפ"א 22

פסז' עם חמישה שחקנים בהרכב, שלושה לסיטי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.01.22 - 11:09

אחרי שכל הקולות נספרו, EA Sports חשפה את 11 כוכבי העל של עולם הכדרוגל המרכיבים את נבחרת FIFA 22 של השנה. הכל התחיל עם רשימה לא קטנה של 80 שחקנים שהוכרזה בתחילת החודש והציגה את הכישרון הטוב ביותר שיש לליגות האירופיות הבכירות להציע. ההצבעה נפתחה אז למעריצים ברחבי העולם, שהצליחו לבחור את את ה-11 השחקנים משלהם.

נבחרת השנה (TOTY) היא נבחרת של השחקנים הטובים ביותר של השנה האחרונה ב-FIFA Ultimate Team. אז בדיוק כמו בחיים האמתיים, נבחרת מורכבת משוער, מגנים, קשרים ושחקני חוד. בנוסף, והדבר הכי טוב מכל האירוע הזה, השחקנים מקבלים דירוגים חזקים במיוחד ויעשירו כמעט כל קבוצה ב-FUT, כל שחקן יקבל רייטינג של לפחות 93 ומעלה.

נבחרת השנה עבור FIFA 22 TOTY:

ג'אנלואיג'י דונרומה - פסז'  - 96

אשרף חכימי - פסז'  - 93
מרקיניוס - פסז'  - 95
רובן דיאס - מנצ'סטר סיטי - 97
ז'ואאו קנסלו - מנצ'סטר סיטי - 94

אנגולו קאנטה - צ'לסי - 96
ז'ורז'יניו - צ'לסי - 97
קווין דה בריינה - מנצ'סטר סיטי - 96

ליונל מסי - פסז'  - 98
רוברט לבנדובסקי - באיירן מינכן - 98
קיליאן אמבפה - פסז' - 97

צריך לומר כי נבחרת השנה של פיפ"א 22 לא רחוקה מאותה קבוצת שחקנים שנבחרה לנבחרת השנה של פיפ"א שהוכרזה ב-17 בינואר. חשוב לציין כי ההבדל בין שתי הנבחרות הוא "המערך" של אותה קבוצה. נבחרת השנה של FUT בנויה על 4-3-3 בעוד שקבוצת השחקנים שנחברה במציאות בנויה על 3-3-4.

המשמעות היא שבעוד שארלינג הולאנד נבחר כאחד החלוצים השנה, בנבחרת של EA, אין מקום לעוד חלוץ. בנוסף להאלנד, גם כריסטיאנו רונאלדו מוצא את עצמו מחוץ ל-11 השנה. דויד אלאבה ולאונרדו בונוצ'י גם מצאו את עצמם מחוץ לרשימה.

המנצחת הגדולה של רשימה זו היא כמובן פריז סן ז'רמן ש-5 שחקנים שלה נבחרו השנה. מנצ'סטר סיטי נמצאת במקום השני עם שלושה שחקנים בעוד צ'לסי תופסת את מרכז המגרש עם שני שחקנים. רוברט לבנדובסקי מבאיירן נמצא לבדו בלי אף אחד מקבוצתו.

ההצבעה נקבעה על ידי גיימרים מרחבי העולם כך שההחלטות על כל שחקן כנראה התבצעו על החיבה לאותו שחקן ומאיזה מדינה הוא מגיע, לא בהכרח ביכולות שלו בשנה האחרונה או ביציבות של אותו שחקן בעונה. השחקנים הבולטים שלא נבחרו השנה חוץ מכריסטיאנו או הולאנד, הם מוחמד סאלח מליברפול שלא מצא את מקומו, כמו כן גם חברו לקבוצה  וירג'יל ואן דייק שלפי רבים, הוא שחקן ההגנה הטוב בעולם. שחקנים כמו נייאמר, כרים בנזמה, ג'ושוע קימיך גם כן לא הצליחו לתפוס את מקומם.

אז זוהי נבחרת הכוכבים של פיפ"א לשנת 2022. יהיה מעניין לראות איך השנה תהיה ומי יהיו השחקנים שיכבשו את הפסגה בינואר 2023, שיהיה בהצלחה להם ולגיימרים שהצליחו לזכות בקלפים המבוקשים.