הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

EA מכריזה על שלושה משחקי Star Wars חדשים

Respawn, מפתחת משחקי Jedi Fallen Order ו-Apex Legends תפקח על הפיתוח

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.01.22 - 18:02
האולפן שמאחורי Jedi: Fallen Order עובד על שלושה משחקי וידאו ביקום Star Wars בשיתוף עם Lucasfilm. לפי הודעה שפורסמה הערב באתר הרשמי של EA. על פי ההודעה באתר: "הכותרים הקרובים כוללים את המשחק הבא יריות מגוף ראשון, משחק Jedi נוסף של פיטר הירשמן, ומשחק אסטרטגיה באמצעות שיתוף פעולה בין Respawn ו-Bit Reactor." הכרזה זו מגיעה חודשים ספורים בלבד לאחר ש-Lucasfilm הכריזו על Star Wars: Eclipse, משחק המתרחש בעידן הרפובליקה.

Respawn הידועה בעיקר בזכות כותרים כגון:  Apex Legends, Titanfall ו-Star Wars Jedi: Fallen Order תוביל את הפיתוח וההפקה של הפרויקטים החדשים הללו. במאי המשחק סטיג אסמוסן (Stig Asmussen ) וצוות הפיתוח כבר עובדים על המשחק הבא בסדרת האקשן הרפתקאות של Jedi Fallen Order, ואליהם מצטרפים שני צוותים חדשים שפועלים על עוד כותרי מלחמת הכוכבים.

בנוסף למשחק המשך בסדרה, האולפן עובד על משחק יריות מגוף ראשון חדש לגמרי, המבוסס על מלחמת הכוכבים, נמצא בפיקוחו של מנהל המשחק פיטר הירשמן, שבעברו עבד כבר על המשחקים המקוריים של מלחמת הכוכבים: Battlefront ו-Star Wars: The Force Unleashed.  הירשמן ו-Respawn רק החלו לעבוד על הכותר, כך נמסר מ-EA באתר הרשמי. המשחק השלישי הוא כותר אסטרטגיה שמפותח במשותף על ידי סטודיו Bit Reactor, אולפן שהוקם לאחרונה על ידי מפתחי XCOM לשעבר.

 מנכ"ל Respawn, ויוצר קול אוף דיוטי בעבר, וינס זמפלה, יפקח על כל הפרוייקטים הללו ועוד הרחיב: "אנחנו מעריצים ענקיים של מלחמת הכוכבים כאן ב-Respawn ואנחנו נרגשים לעבוד עם Lucasfilm על כותרים חדשים שרצינו ליצור במשך שנים", אמר זמפלה. "אם אתם רוצים ליצור משחקי מלחמת הכוכבים מעולים, אתם צריכים לבוא להצטרף אלינו למסע שלנו."