הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בליזארד עובדת על משחק השרדות ביקום חדש

החברה מחפשת עובדים שיצטרפו "להרפתקאה", השאלה מי ירצה אחרי כל האשמות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.01.22 - 09:51
Blizzard החברה שמאחורי כותרים בולטים כמו World of Warcraft, Overwatch ו-StarCraft, חשפה כי היא עובדת על משחק הישרדות חדש ביקום חדש. לפי מה שפורסם באתר הרשמי של החברה, נראה שהפרויקט נמצא בשלבי פיתוח מוקדמים, אז אל תצפו לטריילר בזמן הקרוב. ההודעה גם חשפה שהחברה מגייסת למספר תפקידים, כלומר בעלי עניין היכולים שירצו לעבוד בחברה ולעזור לפתח את המשחק, ואולי בגלל כמות הפיטורים\התפטרויות שהחברה עברה בחודשים האחרונים כך שהיא ממש צריכה עוד עובדים.

האולפן אישר פרט אחד בינתיים שהכותר החדש יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולה ויהיה "מלא בגיבורים שטרם פגשנו, סיפורים שטרם סופרו, והרפתקאות שטרם הכרנו". קשה לומר אם השימוש בקונסולה מתכוון רק לאקס בוקס או גם לפלייסטיישן,  אחרי הכל, מיקרוסופט רק הודיעה לפני מספר ימים על תוכניות לרכוש את Activision Blizzard, ולפחות בינתיים העתיד בין הפלטפורמות של המשחקים שלה אינו ברור.

מצד אחד בליזארד תפעל כחברת בת של מיקרוסופט, כך שייתכן שבליזארד תפתח את המשחק רק עבור קונסולות ה-Xbox, ותשאיר את שחקני ה-PlayStation (ואולי גם סוויץ') מאחור. מצד שני ההסכם אמור להיחתם סופית רק ב-2023. שנת 2021 לא הייתה שונה יותר מדי מוצלחת מבחינת בליזארד. החברה עדיין ממשיכה להתמודד עם תלונות ותביעות על תרבות מקום העבודה שלה, עקב זה, מספר כותרי הדגל שלה ספגו עיכובים, כאשר ה-Overwatch 2 והדיאבלו 4 הצפויים כעת לא צפויים להגיע עד 2023 לכל המוקדם.

בשונה מפעם, התגובות הפעם דיי חצויות לגבי ההכרזה על המשחק החדש בפיתוח. חלק מהמעריצים מתלהבים מהמשחק החדש בפיתוח, בעוד שאחרים מצפים שבליזארד תתמקד בשיפור הכותרים קיימים. בעוד שפעם כל הכרזה כלשהי של בליזארד על משחק חדש או הרחבה למשחק קיים הייתה מתקבלת בפליאה ובהערצה, אך אחרי מה שקרה בשנתיים האחרונות, נראה כי "הקסם" של בליזארד" נעלם יחד עם העובדים הוותיקים שעזבו את החברה.

אנו הגיימרים יכולים רק לשער מה יכלול משחק ההישרדות החדש ואם הוא יהיה דומה ל-IPs הקיימים של בליזארד. זה יכול להיות משחק הישרדות אינטנסיבי הדורש מהשחקנים לקבל החלטות מדוקדקות או משחק "פשוט" יותר כמו Minecraft, אולי בכלל הם ירצו ללכת בכיוון של Rust ולפתח משחק יותר קשוח ותחרותי?.  בלי קשר, מעריצי החברה סוף סוף יכולים לצפות למשחק חדש מ-Blizzard בעתיד.