הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

משחקי הפלייסטיישן פלוס לחודש פברואר נחשפו

והפעם UFC 4 והיורש הרוחני של RollerCoaster Tycoon

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.01.22 - 15:52
משחקי חודש פברואר למנויי שירות הפלייסטיישן פלוס נחשפו באתר החברה. תחילת כל חודש משחררת סוני מספר משחקים חינמיים דרך שירות הפלייסטיישן פלוס שבו יש למנויי השירות אפשרות להגדיל את מבחר המשחקים בקונסולה הם משתמשים (או שתיהן). רשימת המשחקים תהיה זמינה מה-1 לחודש ועד ה-28 לפברואר, כמו כן חלוקת המשחקים כוללת כשני משחקים לפלייסטיישן 4 ואחד לדור החדש, הפלייסטיישן 5.

מנויי הפלוס יקבלו גישה חינם לשלושה משחקים בפברואר, הראשון ביניהם הוא: Planet Coaster: Console Edition, שיהיה זמין רק לפלייסטיישן 5. היורש הרוחני של סדרת המשחקים הוותיקה RollerCoaster Tycoon, קיבל התאמה מיוחדת עם גרסת קונסולה. לרשות יוצרי פארק השעשועים עומדים לרשותם יותר מ-700 חפצים מוכנים מראש, כולל רכבות, מתקנים מיוחדים ועוד. בדומה לכל משחקי הטייקון, מעצבי הפארק יצטרכו לתת מענה לאורחים, לקבוע מחירים, להתקין אטרקציות חדשות, ובאופן כללי לשמור על כל העסק פועל ורווחי.

Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure, שיהיה זמין רק לפלייסטיישן 4, היא גרסה עצמאית למשחק היריות הפופולרי, Borderlands.  הגרסה לא דורשת את שהמשחק הראשי יהיה מותקן, ומציעה לשחקנים מספר שלבים עם סיפור המשלב פנטזיה וגם את כל הטירוף שמגיע מסדרת בורדרלנדס.

הכותר אחרון לחודש זה הוא UFC 4 של EA שגם יהיה זמין רק לפלייסטיישן 4. המשחק ששוחרר בשנת 2020, מביא את מותג הספורט למנויי הפלוס. שחקנים יכולים ליצור ולהתאים אישית לוחמים, לעלות בסולם הדרגות במצב הקריירה של המשחק, ולהתמודד עם שחקני UFC אחרים באינטרנט.

כאמור, כל שלושת המשחקים יהיו זמינים להורדה דרך PS Plus החל מה-1 בפברואר. לבסוף עם המשחקים שמגיעים, יש גם אלו שיעלמו משירות המנוי. משחקי ה-PS Plus של ינואר הם Deep Rock Galactic , Dirt 5  ו-Persona 5 Strikers , שיהיו זמינים להורדה עד 1 בפברואר.