הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

FIFA הבא יתמוך לראשונה בקרוס פלטפורם?

האם סוף סוף שחקני סוני, אקס בוקס וה-PC יוכלו לשחק ביחד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.03.22 - 13:39

כמו בכל שנה, חצי שנה (אומדן) אחרי השקת המשחק הקודם, בית החרושת לשמועות מתחיל לפעול בקשר לכותר הבא בסדרה לפי חשיפה ראשונית של אתר Xfire, נראה כי FIFA 23 יתמוך ב-Cross Plaform, בין הקונסולות השונות ואולי גם המחשב האישי. בנוסף נודע כי הכותר הבא של EA ימשיך לשפר את חווית הכדורגל הנשי שנכנס השנה ועוד תוסיף את גביע העולם לנשים. למרות השמועות האחרונות, זה נראה כי פיפ"א 23 לא יהיה בחינם.

כידוע לכל אחד שעוקב אחרי הז'אנר, משחקי פיפ"א פופולריים מאוד. עם זאת, ההסכם הוותיק של EA עם פיפ"א מסתיים בקרוב. ארגון פיפ"א הודיע ​​כי הוא פותח רישוי למפתחים נוספים בסוף השנה שעברה. זה נחשף זמן קצר לאחר ש-EA ציינה שהיא תשנה את השם של משחקי פיפ"א שלה בשל מערכת היחסים הסוערת לכאורה עם פיפ"א וכנראה שבעתיד חברת הגיימינג הענקית תחתוך כל קשר שיש לה לארגון הכדורגל.

תמיכת הקרוס פליי בפיפ"א תגיע לראשונה עם הכותר הגדול הבא ויעבוד על כל מצבי המשחק. אם זה נכון, זו תהיה הפעם הראשונה ששחקני מחשב והקונסולות יוכלו לשחק ביחד. למחשב האישי, לפלייסטיישן ול-Xbox תהיה בעצם גישה לאותו משחק ומאגר המאצ'מייקינג (חיפוש משחקים)

FIFA 23 יאפשר גם את גביעי העולם לגברים וגם לנשים, עקב הרחבת שותפות הרישוי של EA עם ליגות ברחבי העולם כחלק ממשימת החברה לשפר את חווית המשחקיות של פיפ"א. יתרה מכך, למשחק הקרוב הזה יש עוד כמה שיפורים כלליים, כולל שיפור ענק של טכנולוגיית לכידת התנועה Hypermotion.

אחרי שעברנו על "החדשות" נציין כי המידע הגיע מטום הנדרסון. אינסיידר בתעשייה עם הרבה מאוד קשרים, במיוחד בחברות הגדולות כמו EA, אקטיוויז'ן ועוד. בעוד שתמיד עדיף לקחת שמועות בערבון מוגבל. דווקא הנדרסון הוא אחד שצדק יותר מפעם אחת כשזה נוגע לשמועות שלו.

הנדרסון היה הראשון שהדליף את המצב הבעייתי שבאטלפילד נמצא בו עוד לפני שיצא. התוצאה היה הרסנית למשחק. בנוסף שיתף בעמוד הטוויטר שלו מידע על משחקי קול אוף דיוטי במהלך השנים. כמובן ששמועות הן שמועות אז תמיד עדיף לקחת אותן בערבון מוגבל עד האישור הרשמי או הדחייה הרשמי.

אחת השמועות היותר בעייתיות לפי הנדרסון הוא העניין שהכותר הבא של EA יהיה בחינם. לפי המידע נראה כי זה לא נכון והמשחק הבא של פיפ"א או איך EA תקרא לו, יהיה עדיין בתשלום כצפוי.

בהתחשב במיליארדים שמשחקים אלה מייצרים ל-EA וגם לפיפ"א, אין שום סיבה לחברת להפוך את המשחק לחינמי. רק FUT של פיפ"א מהווה 30% מההכנסות השנתיות של EA אז שהחברה תאבד גם את המאות מיליוני דולרים של קונים ששילמו 60 דולר או בישראל כמעט 300 שקל על משחק? אין סיכוי.