הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

EA חשפה תאריך שחרור ל-Formula 1 2022

משחק המרוצים יציין את הפעם הראשונה שהזיכיון מציע תמיכה רשמית ב-VR

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.04.22 - 15:11

ענקית הגיימינג, Electronic Arts, עלתה לכותרות בתחילת השנה שעברה כשהודיעה על השלמת עסקה לרכישת חברת הגיימינג הבריטית Codemasters. החברה הייתה ידועה בזכות משחקי המרוצים שלהם וסדרת F1 הפופולרית. עכשיו EA מוכנה כעת להתחיל להשוויץ בפרי השקעתה שכן החברה אישרה כי F1 22 מתקרב לסוף הפיתוח שלו ויושק בקונסולות ובמחשב האישי ב-1 ביולי 2022.

הכותר הקודם בסדרה, F1 2021 שוחרר בשנה שעברה תחת חברת EA Sports, אבל רוב עבודת הפיתוח על המשחק הושלמה עוד תחת Codemasters . משחק הפורמולה החדש יסמן עידן חדש במשחקי F1, על פי EA.

על פי הדיווחים, המשחק יהיה כביכול "תחרותי ובלתי צפוי" יותר הודות לשיפוץ הגדול של מכוניות F1 שקרה בעולם האמיתי, וכולל תכונות חדשות כמו תמיכה ב-PC VR. בנוסף המשחק יציע מצבי משחק חדשים, חלקם יותר מציאותיים ואחרים קצת יותר ארקדיים.

מצב האונליין יאפשר מסך מפוצל לשני שחקנים ועוד מצבים שעדיין לא נחשפו. ההוספה הגדולה של השנה היא כמובן היכולת לנהוג עם משקפי VR. פיצ'ר שמעריצי הסדרה חיכו לו שנים. המשחק מותאם למשקפי ה-VR של פייסבוק, וואלב ואחרים.

מצב משחק חדש בשם F1 Life יאפשר לשחקנים "להיכנס לעולם הזוהר של פורמולה 1" באמצעות מרכז בקרה הניתן להתאמה אישית כדי להשוויץ במכוניות-על, ביגוד ואביזרים שהשחקנים ירוויחו במהלך המשחק או שנרכשו בחנות במשחק.

עוד הוספה מעניינת וחדשה היא מצב בינה מלאכותית אדפטיבית המאפשרת לשחקן פחות מנוסה להתחרות עם בינה מלאכותית שתתאים את עצמה לרמת מיומנות השחקן.מצב קריירה עבר עדכון פופולרי בשנה שעברה והוא חוזר שוב עם "פיצ'רים חדשים ואדירים" אם כי EA לא חשפה מה יהיה.

F1 22 ישוחרר ב-1 ביולי עבור קונסולות הדור הקודם, הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס One, כמו כן לדור הנוכחי על הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series, וגם למחשב האישי  דרך הפלטפורמות, סטים, אפיק ואוריג'ין של EA.