הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פרטים ראשונים על העדכון הבא ל-eFootball

קונאמי חושפת את תאריך הפתיחה של העונה השנייה עם פרטים חדשים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.05.22 - 15:53
היום, eFootball 2022 חושף את תאריך הפתיחה של העונה השנייה. קונאמי תשיק את התוכן החדשה שלה ב-16 ביוני, וצוות הפיתוח כבר נערך להכנסת שיפורים בכל הרמות, במיוחד ביציבות הסביבה המקוונת. עדכון זה יכלול שיפורים באלגוריתם של המחשב לקבל החלטות חכמות ותר לגבי ניצחונות והפסדים במשחקי רשת, שיפורים בקיבולת השרתים והכנה של אלמנטים שונים, כגון חילופי נתונים בין קונסולות ומכשירים ניידים, שבעתיד כנראה יעזור לחבר קרוס פליי למשחק.

חשבון הטוויטר הרשמי של eFootball אישר את תאריך היציאה בציוץ, המציין את הדברים הבאים: "לאחר השלמת התחזוקה, העונה השנייה תצא לדרך ב-16 ביוני, שתלווה במגוון אירועים בתוך משחק. פרטים נוספים יפורסמו במשחק, באתר הרשמי ובחשבון הטוויטר הזה".

זמן עבודות התחזוקה על המשחק והשרתים תחל ב-30 במאי ועד ה-2 ביוני. במהלך תקופת התחזוקה עדיין ניתן יהיה לשחק משחקי ניסיון עם חלק מהליגות והמועדונים, עם 2 אפשרויות חדשות שנוספו למשחקי ניסיון: רמת קושי למתחילים וזמן משחק של 10 דקות. לאחר סיום העבודה, הגרסה החדשה תעלה לשרתי המשחק שיעדכנו את הגרסה לכל השחקנים ב-16 ביוני.

בנוסף לשחרור העדכון, באותו יום eFootball למובייל לשנת 2022 סוף סוף ינחת, לאחר מספר חודשים של עיכובים, ב-iOS ובאנדרואיד. הדרך שבה המשחק ישוחרר בפלטפורמות הנייד של אפל וגוגל היא באמצעות עדכון eFootball PES 2021, כלומר למי שמותקן המשחק של שנה שעברה, יצטרך רק לעדכן את המשחק כדי לקבל את הגרסה של השנה. נקודה שחשובה לציין, בהתחלה גרסת המובייל לא תתמוך בשלטים שמתחברים למכשיר, כך שהם עדיין לא יפעילו קרוס פליי עם משתמשי קונסולות והמחשב האישי.

eFootball 2022 הוא לגמרי בחינם להורדה, אם כי מכיל מיקרו תשלומים במשחק, והוא זמין בחנויות סוני פלייסטיישן, חנות האקס בוקס, פלטפורמת Steam במחשב האישי. כמו כן, ניתן להוריד אותו גם עבור מערכות ההפעלה של iOS ואנדרואיד מ-App Store ו-Google Play.