הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

2K הסירה את אחד הכוכבים שלה ממשחק ההיאבקות WWE2K

המתאבק הצעיר נאש קרטר נחשד בטענות להתעללות ואלימות משפחתית

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.05.22 - 17:29

תגיות: 2KWWEwwe 2K22גיימינג

WWE2K הושק בתחילת השנה וזכה בעיקר לשבחים על ידי מעריצי משחקי וידאו. ההשקעה בפיתוח המשחק הראתה את תוצאותיה אחרי שמעריצי הסדרה נאלצו לחכות יותר משנתיים אחרי האכזבה שהיה WWE2K לשנת 2020. כיאה לכל השקת משחק שיוצא כל שנה, אולפן הפיתוח משחרר מספר חבילות תוכן - DLC, כדי להרחיב את סגל המתאבקים במשחק.

החבילה הבאה שבדרך נקראית Stand Back. תוכן ה-DLC יוסיף את גרגורי הלמס, או בשמו בזירה, The Hurricaneוכן עוד ארבעה כוכבים נוספים. עם זאת זהו לא הסיפור הגדול בכל הוספת תוכן זה, 2K נתקלה במצב מסובך בכל הקשור לחבילת התוכן החדשה, שכן היא כוללת מתאבק ששוחרר לאחרונה מארגון ה-WWE במציאות ועכשיו גם ממשחק הוידאו.

המתאבק הוא נאש קרטר או בשמו האמיתי זאקרי גרין, שאחרי אישור מ-2K, לא יהיה זמין ב-WWE2K השנה. "המחויבות של 2K לספק את הייצוג האותנטי ביותר של יקום ה-WWE, חבילת ה-Stand Back Pack עודכנה כדי לשקף את הסגל הנוכחי של WWE", נכתב בהצהרה של 2K. "העדכון החדש ל-Stand Back Pack כולל כעת כרטיסי Booker T EVO ו-Seth Rollins Emerald MyFACTION כתוכן בונוס".

קרטר שוחרר בחודש שעבר לאחר שאשתו, גם מתאבקת בארגון ה-WWE, קימבר לי, העלתה נגדו טענות להתעללות ואלימות משפתחת. בנוסף, פורסמה תמונה של קרטר מבצע הצדעה נאצית והחלה להסתובב ברשתות החברתיות בערך באותו זמן, ולפי הדיווחים היא הסיבה העיקרית לכך שקרטר שוחרר.

קרטר עצמו אכן התנצל על ההצדעה במועל יד ואמר: "אין מילים באמת לתאר כמה אני מתבייש ומתנצל על ההתנהלות שלי בתצלום. אין תירוץ להתנהגות כזו ואני לוקח אחריות מלאה על מעשיי ומבקש סליחה." למרות זאת, המתאבק לא הגיב אישית אל הטענות מצד אשתו או על הסרתו מהמשחק. המתאבק (לשעבר?) פרסם תמונה באינסטגרם בה רואים אותו יושב באמצע זירה ריקה ועוד הוסיף את הציטוט "הלילה תמיד האפל ביותר לפני עלות השחר."