הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

Warzone: עונה רביעית מתחילה מחר, הנה כל מה שצריך לדעת

עונה אחרונה לפני MW2, בטעם ישן\חדש עם מפות חדשות וחוזרות וגם מצבי משחק מכותרים קודמים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.06.22 - 14:39

זה מרגיש כאילו רק אתמול התחילה העונה השלישית של Warzone, ומשחק קול אוף דיוטי האחרון, Vanguard. אבל עכשיו, חודשיים אחרי תחילתה, היא מתקרבת לסיומה. חלק מהשחקנים כבר החלו להפנות את תשומת לבם לעונה 4 שקיבלה את השם, Mercenaries of Fortune (שכירי חרב של מזל), ולמה שמצפה לעונה הבאה. העונה תתחיל מחר, 22 ביוני, ותביא איתה מפה חדשה, כמה מצבי משחק חדשים, ועבור Vanguard, חזרה של סוג מצב זומבים המבוסס על סיבובים ולא על זמן. מעניין? בואו נצלול, או נצנח לאי.

כשהעונה הרביעית תתחיל, שחקנים יכירו את המפה החדשה  בשם Fortnue's Keep, למצב ה-Resurgence בוורזון. המפה מבוססת על אי מסתור לפיראטים או לשכירי רכב. האם טרופי בדומה למפת קלדרה. כמובן שהוא יותר קטן אך הוא גם יותר בנוי עם מספר גדול של אזורים להילחם בהם, יחסית למפה כה קטנה. בנוסף להוספת המפה, Caldera, המפה הראשית של וורזון גם תקבל עדכונים ושיפורים עם הוספת אזורים חדשים ונקודות עניין מסקרנות.

העדכון החדש עוד מוסיף (לראשונה) בוטים או NPC's, שאחראים על העברת "כספים" מחוץ לאי. שחקנים יוכלו להופיע כדי לשדוד אותם ולקחת את השלל, משהו שקבוצות ככל הנראה ילחמו עליו. עוד הוספה בוורזון, רכב שטח משוריין, יופי. וורזון גם יציע מצב משחק מוגבל בזמן שנקרא Golden Plunder, אשר מגדיל את ספירת השחקנים ל-120. שחקנים גם מפילים יותר כסף אחרי מותם, מה שאומר שהשחקנים -Golden Plunder, צריכים לאסוף 5 מיליון דולר כדי לנצח במשחק.

Vanguard, כותר קול אוף דיוטי האחרון בסדרה הפופולרית, גם כן מקבל כמה עדכונים מעניינים. המשחק יקבל מפה חדשה/ישנה בשם USS Texas 1945. כמו שאתם כבר מניחים, המפה מבוססת על אוניית מלחמה של צבא ארצות הברית במלחמת העולם השנייה. אך המפה כן תהיה מוכרת לאלו שיחקו בקול אוף דיוטי WW22 שיצא ב-2017. אקטיוויז'ן ואולפני הפיתוח שלה ממשיכים במגמת "לשחזר מפות עבר", מה שמתקבל בברכה או בכעס, תלוי באיכות של השחזור. יש גם כאלה שמסתכלים על רעיון זה כעצלנות אחת גדולה.

המפה הזו תהיה זמינה כבר ממחר. עוד אחת תצורף באמצע העונה בשם, Desolation. מפה זו נחשבת כ"מפה בגודל קטן עד בינוני הממוקמת בכפר צפוף, המוקף בג'ונגלים עם צמחייה גבוהה". ואנגארד, יקבל גם מצב משחק, שוב חדש\ישן. Blueprint Gun Game, כך נקרא המצב החדש, יצא לראשונה אי שם בשנת 2010 לקול אוף דיוטי Black Ops הראשון.  המחייב כל להרוג לפחות פעם אחת עם כל 18 כלי הנשק כדי לנצח את הסיבוב. המצב מעביר את השחקנים אל הנשק הבא ברשימה עם כל הריגה. הנשק האחרון הוא סכין הטלה.

המשחק גם מקבל מצב זומבים חדש בשם Shi No Numa, שגם יצא אז ב-2008 לעוד משחק קול אוף דיוטי המבוסס על מלחמת העולם השנייה.  השחקנים יחזרו לפורמט מבוסס על סיבובים ב-"Swamp of Death", הכולל משימות ראשיות וצדדיות ומסע חדש להשגת נשק חדש. החלטתם כבר אם זו עצלנות או לא? מרגיש קצת ככה. הרשימה המלאה של השינויים, התוספות, העיבודים והשדרוגים זמינה ב-Warzone ובעונה הרביעית של  Vanguard זמינה בפוסט הרשמי של Activision באתר החברה.