הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

EA מתכננת לחשוף שלושה כותרים גדולים ביולי

החברה מתכוונת לחשוף בנפרד שלושה משחקים, כולל כותרי פיפ"א, Skate ו-Need For Speed חדש

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.06.22 - 10:47

Electronic Arts היא אחת ממספר חברות גיימינג שהחליטו לדלג על אירועי הכרזת המשחקים הגדולים של יוני, ואישרה שהיא לא תקיים אירוע EA Play השנה. במקום זאת, ענקית הגיימינג אומרת שהיא תכריז על ההשקות הקרובות שלה לשנת 2022 "כשהכותרים יהיו מוכנים".  חודש יוני אולי לא התאים ללוח הזמנים שלו, אבל נראה שיולי יתאים הרבה יותר.

על פי הדיווחים, EA מתכננת להכריז בנפרד על שלוש השקות מרכזיות ביולי, כולל כותרי FIFA, Need for Speed ​​ו-Skate שנמצאים תחת פיתוח. כידוע, פיפ"א משוחרר כמעט כל שנה בין חודש ספטמבר-אוקטובר, כך שמה שנקבל בחודש יולי יהיה ככל הנראה טריילר חשיפה. לא נחשף יותר מדי מידע על שני הכותרים האחרים.

לפי גורם פנימי בתעשייה שחשף את הפרטים למדליף הנודע, טום הנדרסון, כל שלושת המשחקים מתוכננים להיות מוכרזים ביולי. כאמור, לא מתוכנן אירוע בודד שבו יוצגו המשחקים, אלא יגיעו בצורה של הכרזות בודדות. תאריכים ספציפיים לכל הודעה אינם מצוינים בדוח. עם זאת, הנדרסון כן אומר שנאמר לו שההכרזות של פיפ"א ו-NFS ​​יבואו במחצית השנייה של יולי.

פיפ"א 23 הוא משחק שרוב הגיימרים כבר יכירו, מספר פרטים חשובים על המשחק כבר אושרו על ידי EA. לדוגמה, FIFA 23 יכלול גם ליגות לגברים וגם ליגות לנשים, כולל טורנירי גביע העולם של שני המינים. EA גם חשפה בעבר שפיפ"א 23 יכלול תמיכה בקרוספליי מלא, תכונה שהיא בדקה בפיפ"א של השנה. אולי הכי חשוב, זהו משחק הכדורגל האחרון של EA שמציג את המיתוג של FIFA. זה יהיה ידוע בתור EA Sports FC בשנת 2023 ואילך.

Need for Speed ​​החדש הוא ההכרזה המסקרנת מבין השלושה. Codemasters, שנרכשה לאחרונה על ידי EA, אישרה כי היא עובדת על כותר חידש בסדרת Need for Speed ​​מוקדם יותר השנה. לפי השמועות זה גם משחק מירוצים בלעדי בשביל קונסולות הדור הבא. בנוסף, יש הרבה שאלות סביב המשחק ​​החדש, כמו האם באמת יהיו לו "אלמנטים של מסדרות אנימה יפניות" או שזו רק שמועה מוזרה.

סקייט הוא משחק נוסף שאושר בעבר על ידי EA. הסקייט הבא אושר במהלך אירוע ה-EA Play ביוני 2020, אם כי בזמנו אושר כי הוא בשלב מוקדם מאוד בפיתוח. המשחק יקרא ככל הנראה סקייט 4, גם אם שם לכותר הרשמי עדיין לא הוכרז, המשחק החדש יהיה משחק הסקייט הראשון שיצא מאז 2010.

מעריצי סדרות המשחקים המדוברים, ככל הנראה לא יצטרכו לחכות זמן רב למידע נוסף אם הדיווח הזה נכון. יולי אוטוטו כאן, וגם אם ההכרזות עצמן לא יגיעו עד מאוחר יותר החודש, EA כנראה תנסה לפתות אותנו עם טיזרים, תמונות, וכל מיני הודעות מסתוריות ברשתות החברתיות.