הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הצלחה שנתית: פוטבול מנג'ר 2022 מכר למעלה ממיליון עותקים במחשב

סדרת סימלוציית הכדורגל כבר חצתה 35 מיליון מכירות בכל הזמנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.06.22 - 15:00

Football Manager 2022 של אולפן Sports Interactive, מכר את העותק המיליון שלו. כך נחשף על ידי מיילס ג'ייקובסון, המוח מאחורי סדרת הניהול הפופולרית ביותר בקרב חובבי ספורט. ג'ייקובסון חשף את החדשות בטוויטר, ואישר שאבן הדרך במכירות הושגה רק אתמול.

"בתקופות קשות אלה, במיוחד עם משבר יוקר המחיה, זה לא משהו שאנחנו לוקחים כמובן מאליו. יש לציין גם שהמשחק כלול בשירות ה-Game Pass גם למחשב וגם לקונסולת האקס בוקס, ויש לו גרסת Touch שזמינה גם לנינטנדו סוויץ', כך שמספר המשתמשים שניסו אותו (לאחר הרכישה) עשוי להיות גבוה בהרבה. "ב-12 השעות האחרונות, מכרנו את העותק המיליון שלנו של פוטבול מנג'ר 2022 ב-PC/Mac", חשף ג'ייקובסון בטוויטר, והכריז על אבן דרך מונעת היטב על ידי היסודות של הפרק האחרון בסדרת הניהול ארוכת השנים. "תודה לכל מי שקנה ​​את המשחק - או שיחק אותו דרך שירות הגיים פאס או פלטפורמות אחרות".

משחק סימלוציית אימון הכדורגל, הוא עוד כתר מאחת מסדרות המשחקים המשובחות ביותר בעולם הגיימינג, כבר יותר מ-30 שנה. כותרי פוטבול מנג'ר עושים את דרכם באופן קבוע אל רשימת המשחקים הטובים ביותר ב-Steam באותה שנה.

בנוסף לכך, הסדרה שמשחררת משחק כל שנה, שואבת אליה קהל מעריצים מאוד לויאלי. כמות השחקנים שמשחקים כיום, דיי קרובה למספרים שקיבלנו בזמן ההשקה, וזה די נדיר בעולם של היום, בו גיימרים מחפשים אחרי ההייפ הבא.
הכותר היה בשיא כמות השחקנים הפעילים שלו לפני חצי שנה והוא עדיין קרוב מאוד למספרים האלה, והעובדה שעונת הכדורגל הסתיימה כבר זמן מה, רק מוכיחה כמה המשחק גורם לשחקנים לחזור אליו פעם אחר פעם.

נציין כי כמות השחקנים המחושבת מגיעה רק ממאגר הנתונים של פלטפורמת סטים, שם יש עלייה עקבית בכמות השחקנים השנתית מכותר לכותר. יהיה מעניין לדעת את החישוב הכללי של מכירות המשחק, כולל המכירות והמנויים משירות האקס בוקס וחנויות נינטנדו ומיקרוסופט. אבל כנראה שנצטרך לחכות לדוח הכספי השנתי של Sega כדי לגלות.

בנוסף, יהיה מסקרן לראות אם כותר פוטבול מנג'ר ינחת סוף סוף אצל הקונסולות של סוני. גיי'קבוסון חשף בעבר כי הסיבה שהכותר לא נמצא על הפלייסטיישן, היא לא בגלל הסכמיים בלעדיים עם שתי החברות האחרות, אלא שפשוט העובדה שסוני מעולם לא שלחה את ערכות הפיתוח לצוות. בואו נקווה שהשנה יהיה שינוי.