הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

להיות פפ: מצב הקריירה חוזר לפיפ"א 23 עם שדרוג רציני

יאפשר לראשונה לשחק בתור מאמן אמיתי, עם למעלה מ-350 מאמנים לבחירה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.08.22 - 19:06

תגיות: EAגיימינגפיפא 23

בזמן שמצב האולטימייט טים, נחשב למצב המשחק הפופולרי ביותר בפיפ"א. מצב הקריירה הוותיק תמיד נשאר אהוב על ידי השחקנים. הרי אפשר לשחק אותו בלי חיבור לרשת, וכמובן היכולת לשלוט בקבוצה ובשחקנים שהם אוהבים.

מצב הקריירה של פיפ"א 23 בהיבט המנהל שלו יאפשר לגלם מאמנים אמיתיים הכלולים במשחק, בעוד שבהיבט השחקן שלו, הוא יכלול פה ושם פיצ'רים קטנים וחדשים שישמשו להעניק לו יותר אישיות. אם ניקח בחשבון שבפרו (eFootball) עדיין אין מאסטר ליג כמו שצריך, זה דיי נחמד לראות ש-EA ממשיכה להמר על האופציה הזו, שבה לנהל מועדון או קריירה של כדורגלן מבלי לדאוג לגבי הקלפים שמגיעים בכמה חבילות אקראיות. כולנו מכירים את EA, זה באמת אומר הרבה.

מצב מאמן

החידוש הראשון שמגיע מצב ניהול הקבוצה, היא שנוכל כעת לשלוט במאמנים אמיתיים. עם למעלה מ-350 מאמנים לבחירה. יהיה אפשרי להתאים אישית את התלבושת של המאמן ולהחליט על איזה מועדון הם ישלטו, תוך יצירת אינסוף אפשרויות. יש גם חידוש במערכת המשא ומתן של העברות שהשחקנים. "אנליסט ההעברות" יעריך את ההשפעה הפיננסית של עסקי ההעברות של השחקן לפני שיספק דירוג בין A (להיות הטוב ביותר) ל-F (בהיותו הגרוע ביותר) כדי לשפוט את כישורי ההעברה של המאמן.

בגדול, אתם תווכלו להשתמש בכל מאמן שזמין בכל מועדון שתרצו, או אפילו במועדון שאתה תיצרו בעצמכם. אם אי פעם תהיתם איך מוריניו יראה כמאמן ברצלונה, זו ההזדמנות שלכם. "עם בחירת המאמן שלכם, אתם יכולים להתאים אישית את התלבושת שלהם ולהחליט על המועדון שהם יהיו אחראים עליו", נמסר מ-EA. "יש ךכם אפשרות להמשיך ולבנות מורשת במועדון הנוכחי של המאמן, לבחור מועדון אחר להתחיל בו, או אפילו ליצור מועדון חדש".

מצב שחקן

כחלק ממערכת האישיות החדשה, השחקן שלכם להתפתח (או לא באופן טבעי) לאחד משלושה סוגים של שחקנים: Maverick, Virtuoso או Heartbeat.

אם השחקן ראוותני ובטוח בעצמו על המגרש, ורוצה להיות כוכב גדול לא פחות מחוץ למגרש, אתם Maverick. אם אתה מסור אך ורק למלאכה שלך, נותן את הכל באימון אבל מתרחק מאור הזרקורים מחוץ לימי המשחק, אתה Virtuoso. ואם אתה רוצה להיות שחקן קבוצתי שהוא גם חומר לקפטן, אתה תהיה Heartbeat., שכן השחקנים האלה הם מודל לחיקוי מושלם גם על המגרש וגם מחוצה לו. בעוד שפעולות על המגרש יתרמו לסוגי האישיות הללו, למשל גולים יזינו את אישיות המאבריק שלך, בעוד מסירות ובישולים יזינו לאישיות Heartbeat שלך. פעילויות מחוץ למגרש יעשו זאת גם כן. פעילויות חדשות מחוץ למגרש כוללות ביקור של חברים לקבוצה בזמן שיקום, קניית מתנות פרישה לאגדות שתולים את המדים לייבוש ארוך, או אפילו לערוך לעצמך מסיבות יום הולדת.

ההתמקדות הזו בניסיון להכניס גיימרים לתוך החיים של שחקן מקצועי באה לידי ביטוי גם "מערכת המשכורות" חדשה, שבה אתה יכול להחליט על מה אתה מוציא את השכר שלך. ניתן להוציא שכר על שדרוגים לשיפור ביצועים, כמו גם על פעילויות אחרות מחוץ למגרש או פריטים, החל מתרומות לבתי ספר מקומיים ועד לקניית שעון יוקרתי. וזה לא נגמר. אתם תוכלו גם לבחור להשקיע את השכר שלכם בארגונים אחרים, כגון מותגי ביגוד או בורסות...ממש לקחו רחוק את מצב הקריירה הזה.

פיפ"א 23 ישוחרר ביום שישי, ה-30 בספטמבר. עבור קונסולות הדור הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, לקונסולות הדור החדש - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S, למחשב האישי ולנינטנדו סוויץ'. אלו שיזמינו את משחק הכדורגל מראש, יקבלו גישה מוקדמת למשחק שלושה ימים לפני תאריך ההשקה.