הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מיקרוסופט עיצבה מגרש כדורסל בהשראת Xbox

שיתוף פעולה בין רובלוקס לאקס בוקס כחלק מניסיון לפרסם את ליגת ה-WNBA

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.08.22 - 12:31

חברת מיקרוסופט חושפת שיתוף פעולה עם רובלוקס וקבוצת כדורסל הנשים, הניו יורק ליברטי, כדי ליצור את מגרש הכדורסל הראשון בהשראת גיימינג של באצטדיון הברקליס סנטר בניו יורק. משחק ה-WNBA בין ניו יורק ליברטי ללוס אנג'לס ספארקס יתקיים היום במגרש כדורסל עם הלוגו של אקס בוקס, ובכלל קשה למצוא מקום אחד במגרש בו אין סמל של אקס בוקס או משהו בגוון ירוק המזכיר את ענקית הגיימינג.

ההשקעה באמת נחמדה ביותר, אפילו אזור הקשת מתחת לסל נראה קצת כמו פתחי האוורור של קונסולות האקס בוקס Series X. בנוסף, חברת רוקבלוקס שחזרה את מגרש הכדורסל בעולם הווירטואלי שלה, כדי לספק חוויה "מטאוורס" לקהל.  המשחק כמובן לא נראה מציאותי כמו NBA2K. יותר כמו הכלאה של משחק כדורסל ומיינקראפט וקצת נבא Jam. זה עדיין יכול להיות כיף לצעירים (מאוד) בינינו, אם יצליחו להתחבר לרעיון.

אלה שישחקו במגרש הכדורסל של אקס בוקס בסימולטור ברובלוקס, יוכלו לצבור ציוד וירטואלי עבור הדמויות שלהם, בשביל ללבוש ולהשוויץ בפני שחקנים אחרים, כולל החולצה של ניו יורק ליברטי, תיק של אקס בוקס, וגווני ועוד.

פריטים אלה אינם בלעדיים ל-Dunking Simulator, מכיוון שניתן לפתוח אותם במשחקי רובקלוס אחרים. כדי להנציח את ההכרזה על מגרש הכדורסל בנושא אקס בוקס, מיקרוסופט תתרום גם 10 דולר לקרנות, Mamba and Mambacit ול- Girls Who Code עבור כל בקשה באתר החברה, במאמץ להביא יותר תשומת לב להתפתחותן של נשים בספורט ובמשחקים.