נבחרת הגיימינג עלתה לטורניר גמר Eeuro 20

הישג מצוין לישראל, שגברה על אוסטריה, פולין ורוסיה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.03.20 - 22:06
תחילת כתבה

נבחרת ישראל בכדורגל הייתה אמורה לפגוש השבוע את נבחרת סקוטלנד בפלייאוף יורו 2020, אך כידוע, המשחק נדחה בעקבות מגיפת הקורונה. אך בהיעדרה של החבורה של אנדי הרצוג, מי שניצלה את הבמה היא נבחרת הגיימינג של ישראל, E-football, שרשמה (שני) הישג מצוין ועלתה לטורניר גמר היורו Eeuro 2020.

הנבחרת, שהוקמה על ידי ההתאחדות לכדורגל לפני כחודש וחצי, גברה הערב 2:3 על אוסטריה,  3:7 על פולין ו-3:4 על רוסיה, וסיימה במקום הראשון.

המאמן, ארז גבאי, היה נרגש אחרי ההישג: "בתקופה שבה הכדורגל היחיד שניתן לשחק הוא בעולם הווירטואלי, אני גאה בשחקני נבחרת ישראל, אוראל ומיכאל, שהביאו הישג גדול לישראל, סיימו במקום הראשון בבית ועלו לe-יורו 2020. שמרו על בריאותכם ועל הרוח הספורטיבית".

מיכאל אסטמן, שחקן הנבחרת, תיאר את התחושות: "אני גאה להיות בנבחרת ששמה את ישראל על המפה. אנחנו מבטיחים לתת את הטוב ביותר ביורו ולהמשיך להביא הישגים כאלה. והכי חשוב, אני מודה לאשתי שבימים כאלה נתנה לי ללכת לשחק בסוני אפילו כשהילדים בבית".

שחקנה השני של הנבחרת, אוראל דניאל, הוסיף: "עשינו את זה, עלינו ליורו! זאת הייתה המשימה ועמדנו בה. עכשיו צריך להתכונן ליורו ולהוכיח שזה אפשרי. אני מתרגש וגאה בנבחרת, מודה לארז על התמיכה וכמובן לכל מי שעודד מהבית".

Watch live video from dabbur10 on www.twitch.tv