יהיה גול או לא? פטנט ההימורים במהלך משחק

חברה ישראלית מספקת מוצר בלעדי לטרנד החם בעולם ההימורים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.10.20 - 15:44
(getty)
(getty)

תגיות: גיימינג

תחילת כתבה

בעיטת העונשין הקרובה של מסי תסתיים בגול או עצירה? והאם לוקה דונצ'יץ' ישחיל שלשה בהתקפה הקרובה? הימורים במהלך המשחק הם טרנד מתפתח שכובש את העולם, וכעת מתברר שחברת סטארט אפ וגיימינג ישראלית בשם No More Bets מחזיקה בפטנט בלעדי לסוג זה של הימורים בארצות הברית.

ימי הקורונה אמנם הרחיקו את אוהדי הספורט מהמגרשים, אך במקביל זינקו ההכנסות מהימורים תוך כדי משחק שהשיבו במעט את הריגוש החסר. שוק הימורי הספורט הממוסד בעולם מוערך במעל 180 מיליארד דולר בשנה. חברת הגיימינג והסטארט אפ הישראלי שבשליטת טל חיון, השיגה לאחרונה את הפטנט הבלעדי להימורים תוך כדי משחק בארצות הברית - השוק המוביל והמתפתח בעולם להימורי ספורט.

הפטנט שנרשם בשנת 2013 ואושר לאחרונה הינו רישיון בלעדי ל-Instant Betting, תחום בו ההימור נוצר תוך כדי המשחק, בהתאם למתרחש ומגבלת זמן וכמובן בעת השידור הישיר דבר המעצים את חווית הצפייה והריגוש ומגדיל את סך ההימורים לכמעט אין סופי. למשתמש 10 שניות להחליט לאיזה צד הפנדל ייבעט. אחד מבעלי החברה הינו יניב לוי, המוכר מתחום האינטרנט והפינטק בישראל, שרכש לאחרונה נתח ממנה ב-5 מיליון דולר. את No More Bets ייצגו בעסקה עורכי הדין זאב פרל ויואב אלקלעי ממשרד עו"ד ועורכי הפטנטים הבינלאומי פרל כהן.

יניב לוי אמר לערוץ הספורט: "אני שמח להשקיע בחברה ובפטנט בעל פוטנציאל של מאות מיליונים. מדובר בתחום צומח שיהפוך ללא ספק למוביל בתחום. אנו רואים את השוק האמריקאי בתור השחקן המוביל וצופים כי בעתיד הקרוב נחתום עם החברות המובילות בעולם הסכמי מסחור ורישיונות ונפעל בכל הכלים העומדים לרשותנו בכדי שיכבדו את הפטנט והקניין הרוחני של החברה. אני משוכנע כי חברות ההימורים הגדולות בעולם, לא יסכנו את רישיונותיהם לפעול בשוק האמריקאי המקפיד מאד על הקניין בעקבות מלחמות הסחר".

ממשרד פרל כהן נמסר: "ערך הפטנט, כפי שבא לידי ביטוי בעסקת המכירה יוצא דופן בתנאי השוק הנוכחי, דבר המעיד על פוטנציאל המסחרי העצום הגלום בפטנט זה ובשאר הפטנטים של החברה". במקביל עמלים בחברה על קבלת הפטנט באירופה ובישראל.