62.6% מהאוהדים מאמינים: לוזון הבא שיפוטר

למי המעמד הבטוח ביותר וכמה מאוהדי חיפה הימרו על מאמנם?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.10.17 - 09:36
תחילת כתבה

אחרי שבוע שכלל פיטורים של שני מאמנים, אחד בליגת העל ואחד בליגה הלאומית, לא היה מנוס מלשאול את האוהדים המשתתפים בליגת האוהדים, תחרות האוהדים הגדולה בישראל מבית ערוץ הספורט וחברת "פאנס ליג" (להורדת האפליקציה לאייפון או לאנדרואיד): מי יהיה המאמן הבא שיפוטר?

4 אפשרויות, כולן מקבוצות שלא ממש מצטיינות בזמן האחרון (ושעדיין לא החליפו מאמן העונה): יוסי אבוקסיס, ג'ורדי קרויף, חיים סילבס וגיא לוזון. התוצאות היו חד משמעיות.

62.6 אחוז מהאוהדים, כלומר 3 מכל 5 אוהדים לכל הפחות, מהמרים על לוזון כמאמן הבא בתור שיילך הביתה מהרשימה. ג'ורדי במקום השני עם 22.6, סילבס (שפוגש את לוזון לקרב ראש בראש) במקום השלישי עם 8.8 אחוז ואבוקסיס סוגר את הטבלה עם 6 אחוזים בלבד של אוהדים שמאמינים שהוא הבא בתור שיילך הביתה.

באופן מדהים, אוהדי מכבי חיפה יושבים כמעט על הממוצע של הסקר הזה: 61.3 אחוז מהם מהמרים על לוזון כעל הבא בתור שיפוטר. 21 אחוז בחרו בג'ורדי ו-13.2 אחוז מהם אופטימיים לגבי המשחק מחר והצביעו לסילבס. אוהדי מכבי ת"א הצביעו באחוז זהה ללוזון (61.3), אבל 24.8 אחוז מהם בחרו בג'ורדי והשאירו את אבוקסיס (7.1) וסילבס (6.8) עם הפירורים.

אגב, גיא לוזון ניצח בקרב כל קבוצות ליגת העל. את האחוז הגבוה ביותר קיבל חיים סילבס דווקא בקבוצה שהוא מאמן, קרית שמונה, שם זכה ל-17.5 אחוז מהקולות שמאמינים שהוא הבא שיפוטר. בבני יהודה רק 16.1 חושבים שאבוקסיס הוא הבא בתור ללכת הביתה.

לסקרים נוספים, שאלות טריוויה מרגשות וכמובן – לקרב האוהדים הגדול והמותח ביותר בישראל – הורידו את האפליקציה, הזמינו חברים והמשיכו להשתתף במשימות שלנו. זה נותן נקודות ופרסים, חבל לפספס.

להורדה לאייפון
להורדה לאנדרואיד
לעמוד הפייסבוק של ליגת האוהדים