היהלומים באים: אוהדי מכבי נתניה שולטים

וגם: איפה מדורגת חיפה? כל הטיפים לניצחון בליגת האוהדים

מערכת אתר ערוץ הספורט  06.11.17 - 17:20
תחילת כתבה

רגע לפני שמתחילה פגרת השזרוע, שמסדרת לנו שתי שבתות ללא כדורגל, זה בדיוק הזמן להרים לכם, האוהדים שמשחקים בליגת האוהדים, ולהחמיא על הביצועים שלכם מהמחזור האחרון שהיה אחד החזקים בליגה (גם בזו האמיתית!). אז מי הקהל שמשחק בליגת האוהדים, התחרות היחידה שמדרגת את אוהדי הכדורגל בישראל מבית ערוץ הספורט וחברת "פאנס ליג" (להורדה לאייפון או לאנדרואיד), והביא את אחוז הצפייה הגבוה ביותר במשחקי המחזור הזה?

התשובה, כמו בלא מעט מקרים בליגת האוהדים, קשורה גם למתרחש במציאות: שתי קבוצות שיחקו אותה בגדול במחזור הזה, בני יהודה ומכבי נתניה - אחת ניצחה את בית"ר ירושלים בדקה ה-90 במשחק ענק, השנייה עשתה בית ספר למוליכת הטבלה הפועל חיפה והנחילה לה הפסד ראשון העונה. אוהדי נתניה עשו את זה בגדול בליגת האוהדים - 41.6 אחוז מהם צפו במשחק בדרך כלשהי - 35.5 אחוז מהאוהדים שמשחקים בליגה היו במגרש ועוד 6 אחוזים אישרו צפייה בטלוויזיה. לא פלא שעם מספרים כאלה אוהדי היהלומים ניצחו את המחזור האחרון בליגת האוהדים בקטגוריה של צפייה במשחק.

קרובים אליהם אבל רק במקום השני - אוהדי בני יהודה ש-36.6 אחוז מהם צפו במשחק איכשהו. 28.3 אחוז מהאוהדים הזהובים שרשומים בליגת האוהדים היו במגרש ו-8.3 אחוז מהם צפו בבני יהודה מנצחת את בית"ר ירושלים דרך הטלוויזיה.

במקום השלישי נמצאת הפועל חיפה, עם 32 אחוז מהאוהדים באפליקציה שצפו במשחק איכשהו - 24.8 אחוז מהם היו במגרש בנתניה ו-7.2 אחוז צפו בטלוויזיה. אוהדי מכבי חיפה (23 אחוזי צפייה) ובית"ר ירושלים (22.9) קרובים מאוד במקומות 4-5.

אז איך תגרמו לקהל האוהדים של הקבוצה שלכם לנצח את הקטגוריה הזו במחזור ה-11? ראשית, אנחנו בטוחים שהרבה יותר אוהדים שמשחקים באפליקציה היו במגרש בזמן אמת. פשוט ללחוץ על חברים שלכם ליציע לעשות צ'קאין (או להוריד את האפליקציה ולעשות צ'קאין, גם זו דרך, אתם יודעים). חבל להפסיד את הקרב מול האוהדים היריבים בגלל ששוכחים ללחוץ על הכפתור החשוב ביותר באפליקציה בזמן אמת.

עוד דבר חשוב הוא הצפייה בטלוויזיה - לא נורא אם לא יצא לכם ללכת למשחק, זה קורה מדי פעם. אבל אתם מול המסך גם ככה, אז פשוט תרימו את הסמארטפון, צלמו את המסך והמערכת שלנו כבר תזהה שאתם צופים במשחק ותיתן לכם את הניקוד שמגיע לכם.

והכי חשוב - עוד חברים שהולכים למשחקים ויורידו את האפליקציה. ככה האחוז שלכם יעלה בוודאות, ותוכלו לנצח את הקרבות בליגת האוהדים בצורה מרשימה יותר.

לסקרים, שאלות טריוויה מרגשות וכמובן - לקרב האוהדים הגדול והמותח ביותר בישראל - הורידו את האפליקציה, הזמינו חברים והמשיכו להשתתף במשימות שלנו. זה נותן נקודות ופרסים, חבל לפספס.

להורדה לאייפון
להורדה לאנדרואיד