מה ההרכב למשחק בשבת? תחליטו אתם

חדש בליגת האוהדים: יודעים יותר טוב מהמאמן? בואו ליצור את ההרכב המנצח שלכם ולהשוות עם החברים

מערכת אתר ערוץ הספורט  24.11.17 - 11:35
תחילת כתבה

כמה פעמים מצאתם את עצמכם משחקים בראש עם ההרכב לקראת המשחק בשבת? הזזתם את הקשר האחורי קצת קדימה, החלפתם בין שחקני האגף בקישור (טיפ שחוק של אלופים: שימו באגף ימין קשר עם רגל שמאל!) וכמובן התלבטתם איזה חלוץ נמצא בכושר טוב יותר והאם לפתוח עם צמד בלמים או עם שלושה.

אז אנחנו שמחים להודיע על הפיצ'ר החדש שמחכה לכם בליגת האוהדים, תחרות האוהדים הגדולה בישראל מבית ערוץ הספורט וחברת "פאנס ליג" (להורדת האפליקציה לאייפון או לאנדרואיד) – "הרכב האוהדים" – שיאפשר לכם להפגין ידע, בקיאות ומקוריות ובעצם יהפוך כל אחד מכם למאמן של הקבוצה שלו.

אז איך זה עובד? ראשית, צריך להוריד את הגירסה העדכנית ביותר של האפליקציה מחנות האפליקציות. אחרי שעדכנתם, פשוט כנסו ל"ליגת האוהדים" והקליקו על המגרש שמחכה לכם בראש פיד המשימות. עכשיו מגיע השלב לבחור מערך – 4-4-2, 4-3-3, 4-5-1 או 5-3-2 – לפי מה שאתם אוהבים ומאמינים בו (אגב, 57.9 אחוז מכם מעדיפים 4-3-3, רק 3.5 אחוז מאמינים ב-5-3-2).

אחרי שבחרתם את המערך מגיע הקטע המגניב באמת – הקליקו על אחת מ-11 החולצות הלבנות שפרוסות על המגרש – ותקבלו את רשימת כל שחקני הקבוצה שלכם. שימו לב שאתם לא יכולים לבחור בשחקנים מושעים (מורחקים בגלל צהובים או אדומים) או בשחקנים פצועים. שבצו את השחקנים לפי דעתכם ואל תדאגו – אם התחרטתם על שיבוץ שחקן כלשהו בעמדה כלשהי – הכל טוב. פשוט תלחצו עליה שוב ותבחרו שחקן אחר במקומו.

איך תדעו אם אתם חושבים כמו הרוב או דווקא מחוץ לקופסה? בכל פעם שתשבצו שחקן לעמדה תקבלו את מידת הפופולריות שלו בעמדה מסוימת – ביחס למה שבחרו כל החברים האחרים שלכם שמשחקים גם הם ב"ליגת האוהדים". כשסיימתם, לחצו על "יאללה למגרש", קחו 750 נקודות במתנה ושתפו עם החברים דרך הפייסבוק והווטסאפ.

שימו לב שהרכב האוהדים ירוץ בכל שבוע – מ-72 שעות לפני המשחק ועד 3 שעות לפניו, אז אל תחמיצו את ההזדמנות לבנות את ההרכב שלכם ולקחת נקודות כיפיות במתנה. ועוד דבר חשוב: בכל שלב במהלך חלון הזמנים בו הרכב האוהדים און ליין, אתם יכולים לשנות את ההרכב שלכם. לפעמים גם לא תהיה לכם ברירה, כשיתברר ששחקן ששיבצתם להרכב כלל לא כשיר לשבת.

אז קדימה, זה הזמן להוריד את העדכון (או את האפליקציה!), ליצור את ההרכב המנצח שלכם ולהוכיח שאתם יותר חכמים ומדויקים מהחבר'ה שלכם.

להורדה לאייפון
להורדה לאנדרואיד
לעמוד הפייסבוק