נכשל: מה אוהדי מכבי ת"א חושבים על קרויף?

המאמן צריך לדאוג? הצהובים שמשתמשים ב"ליגת האוהדים" נגדו

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.11.17 - 18:23

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

קשה להגיד שמכבי ת"א עוברת עונה טובה בליגה, וגם ההופעות בשלב הבתים של הליגה האירופית לא מוסיפות נחת לאוהדי הקבוצה. ביום ראשון השבוע שיחקו הצהובים בחוץ מול מוליכת הטבלה, הפועל חיפה, וסיימו רק ב-2:2, שהותיר אותם מאוכזבים אחרי שכבר הוליכו במשחק.

השבוע שאלנו את אוהדי מכבי ת"א בליגת האוהדים, התחרות היחידה שמדרגת את אוהדי הכדורגל בישראל מבית ערוץ הספורט וחברת "פאנס ליג" (להורדה לאייפון או לאנדרואיד), איזה ציון הם נותנים לג'ורדי על ניהול המשחק מול הפועל חיפה. האפשרויות היו: מבריק, לא רע, לא טוב ועל הפנים.

התוצאות לא יככבו בקורות החיים של קרויף: 55.7 אחוז מאוהדי מכבי ת"א בליגת האוהדים נתנו לקרויף ציון שלילי – 39.6 אחוז בחרו ב"לא טוב", 16.1 אחוז הרגישו שניהול המשחק היה "על הפנים". 39.4 אחוז מאוהדי מכבי ת"א נתנו לקרויף את הציון "לא רע" ו-4.9 אחוז התרשמו מביצועיו ובחרו ב"מבריק".

אגב, דרך אחרת להסתכל על הנתונים, מעט יותר מעודדת מבחינת קרויף, מספרת ש-79 אחוז מהאוהדים בחרו ב"לא טוב" או "לא רע", כלומר איפשהו סביב האמצע. בימים כאלה גם זה משהו.

לסקרים נוספים, שאלות טריוויה מרגשות וכמובן – לקרב האוהדים הגדול והמותח ביותר בישראל – הורידו את האפליקציה, הזמינו חברים והמשיכו להשתתף במשימות שלנו. זה נותן נקודות ופרסים, חבל לפספס.