ליגת האוהדים: בואו לזכות בפרסים מדליקים

21 מנצחים יזכו בפרס כל שבוע. ומה יקבלו מצטייני העונה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.12.17 - 11:21
הירשמו והצטרפו לטירוף ליגת האוהדים
הירשמו והצטרפו לטירוף ליגת האוהדים
תחילת כתבה

כבר כמה חודשים שאלפי אוהדי כדורגל ברחבי המדינה מכורים לא רק למשחקי הקבוצה שלהם, אלא גם למשחקים שלהם עצמם. דרך אפליקציית ”ליגת האוהדים“, האוהדים מתחרים גם אחד נגד השני על תואר האוהד הכי טוב, וגם מתאחדים כדי להתחרות בקהלי הקבוצות האחרות ולהוכיח מי הקהל הטוב בארץ. רק דבר אחד היה חסר להשלמת החגיגה - פרסים. אז זהו, שעכשיו יש.

בכל שבוע, לא פחות מ-21 אוהדים שהגיעו למקום הראשון או השני בקבוצותיהם, יזכו בכדור כדורגל במתנה. אצל חלק מהקבוצות, הכדור אפילו יהיה מעוצב בהתאם לקבוצה. מי שלא מצליח להתברג במקומות הראשונים לא צריך להתייאש, כי יש עוד דרך להרוויח פרסים מדי שבוע - 3 שאלות שיבחרו באופן רנדומלי, יהיו ”שאלות פרס“. האוהד שיענה עליהן נכון הכי מהר מכולם, יקבל כרטיס זוגי לסרט.

אבל זו רק ההתחלה, כי עדיין לא דיברנו על הפרסים העונתיים, והם שווים במיוחד. האוהד עם הכי הרבה ניקוד מהקבוצה שתסיים שלישית בדירוג ליגת האוהדים, יקבל שולחן כדורגל (פוסבול) מהנה שיגרום לחברים להגיע אליכם במיוחד בלי הודעה מוקדמת.

האוהד בעל הניקוד הגבוה ביותר מהקבוצה שתסיים במקום השני בטבלת ליגת האוהדים, ירוויח לא פחות מאשר מנוי למשחקי הקבוצה בעונה הבאה. שווה אה? וזה אפילו לא הפרס הכי שווה, כי לאוהד מספר 1 בליגת האוהדים - זה שיהיה עם הכי הרבה נקודות מהקבוצה הראשונה בטבלה - יוענק פלייסטיישן 4 PRO חדש דנדש ביחד עם פיפ“א 19 (כן, 19, כי אנחנו רוצים שתשוויצו שיש לכם את המשחק לפני כולם).

עדיין לא הצטרפתם לליגת האוהדים? עכשיו זה הזמן! להורדת האפליקציה באייפון | באנדרואיד