אוהדי בית"ר וסכנין מאוחדים: זה הקלאסיקו האמיתי

עוד ב"ליגת האוהדים": הקהל הירושלמי חושב ששכטר יהיה שחקן המפתח הערב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.01.18 - 15:13
תחילת כתבה

הדרבי של תל אביב יצא לשנת שבתון בעקבות ירידת הליגה של הפועל ת"א, הקרב בין מכבי ת"א למכבי חיפה הפך להופעה במעמד צד אחד - אז האם היריבות בין בית"ר ירושלים לבני סכנין היא הכי גדולה בליגת העל כרגע?

לא בטוח שכן, אבל אם שואלים את אוהדי שתי הקבוצות שיפגשו הערב באצטדיון טדי, התשובה ברורה. שאלנו אותם ב"ליגת האוהדים" האם המפגש בין בית"ר לסכנין הוא למעשה הקלאסיקו של הכדורגל הישראלי, והם חושבים שכן. 58.3% מהאוהדים הירושלמים השיבו שהמשחק מול סכנין הוא גולת הכותרת של הכדורגל הישראלי, ואצל אוהדי סכנין המספר אף גדול יותר - 73.3%.

בנוסף, ביקשנו מהאוהדים לסמן את שחקן המפתח של קבוצתם לקראת המפגש המסקרן הערב. הקהל של בית"ר מאמין בעיקר באיתי שכטר, שזכה ל-45.2% מההצבעות, קצת יותר מקלאודמיר בו בחרו 40.3% מהאוהדים. לחן עזרא הצביעו 7.7% מהאוהדים ולטל כחילה 6.7%.

מנגד, אוהדי סכנין שמים את מבטחם בפיראס מוגרבי, שקיבל 47.3% מההצבעות. הקהל מהמגזר מרגיש שהקבוצה שלו תצטרך להתגונן רבות במשחק, מכיוון שהשוער מחמוד קנדיל הגיע שני בהצבעה עם 31.6% קולות. חאלד חלאילה הבלתי נגמר היה שלישי עם 15.7% ועלי עותמן זכה ל-5.4% קולות בלבד.

לסיום, רצינו לשמוע את דעתם של האוהדים בנוגע לשינוי בעמדת המאמן אצל הקבוצה האורחת, שמינתה את טל בנין במקום פליקס נעים. 84.4% מאוהדי בית"ר לא חושבים שאפקט המאמן יעזור לסכנין לנצח, הפוך לגמרי מהדעה בקרב אוהדי סכנין ש-89.3% מהם דווקא בטוח שהשינוי על הקווים יוביל ל-3 נקודות.

ומה דעתכם?

להורדת האפליקציה:
אנדרואיד.
אייפון.