לא נעים: האוהדים חושבים שאשקלון תרד ליגה

77.8% ממשתתפי "ליגת האוהדים": עזיבת נעים תפגע בקבוצה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.02.18 - 15:42
תחילת כתבה

נראה שהשנה הכל מסתדר ברביעיות בליגת העל. בצמרת יש מאבק בין ארבעה סוסים על האליפות, אבל גם בצד השני של הטבלה, בתחתית, ישנן 4 קבוצות שמתמודדות כדי לשרוד בליגה הבכירה. הפועל עכו, הפועל אשקלון, הפועל רעננה ומ.ס אשדוד הן החשודות המיידיות שמנסות להימנע מירידה, ואחרי שיובל נעים עזב את אשקלון, יתכן שהקלפים נטרפו מחדש.

אז האמנם הזעזוע בעמדת המאמן באצטדיון סלה יעשה את ההבדל? שאלנו את המשתתפים ב"ליגת האוהדים" אם השינוי בעמדת המאמן באשקלון יציל את הקבוצה מנשירה ללאומית, והרוב המכריע של האוהדים דווקא חושב שלא.

למעשה, 77.8% מהמשיבים משוכנעים שאשקלון תרד למרות הכל, ואולי דווקא בגלל עזיבתו של נעים. אוהדי הקבוצה עצמם דווקא חצויים ו-52.3% מהם חושבים שהם יחזרו לליגת המשנה בעקבות הזעזוע על הקווים, בעוד ש-47.7% דווקא חושבים שהשינוי יעשה טוב ויציל את הקבוצה.

במקביל, האוהדים בליגה התבקשו לבחור את הקבוצה שלדעתם תרד ליגה בוודאות, ובמקרה הזה שמה של הפועל עכו עלה בבירור. 76.5% מהאוהדים חושבים שהקבוצה רבת התהפוכות מהצפון תשחק בשנה הבאה בימי שישי, כאשר 15.8% בטוחים יותר בכך שאשקלון תרד ליגה. 4.2% הציעו את שמה של הפועל רעננה ורק 3.5% מאמינים שאשדוד המתאוששת תרד בכל זאת ליגה אחרי שנתיים בלבד.

ומה דעתכם?

להורדת האפליקציה:
אנדרואיד: https://goo.gl/ptDFXf
אייפון: https://goo.gl/2DJ57f