איזה אצטדיון חייבים להרוס? האוהדים בחרו

"ליגת האוהדים": 49.8% מהגולשים נגד המגרש בר"ג

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.02.18 - 14:48
תחילת כתבה

בתקופה האחרונה, נושא האצטדיונים במדינה שוב עלה לסדר היום. פרויקט המתקנים הנרחב של השרה מירי רגב; הבחירה של אצטדיון טרנר להחליף את אצטדיון טדי כמארח של הנבחרת בקמפיין הקרוב; נושא אישור אצטדיון דוחא לאירוח משחקים בליגת העל – יש הרבה על הפרק.

על כן, התכנית הקרובה של "ליגת האוהדים" תעסוק בנושא המגרשים. כל אצטדיון בליגת העל, בנוסף לאצטדיון רמת גן, זכה לדירוג על ידי אלפי האוהדים שמשתתפים בליגה, כדי לקבוע איזה אצטדיון הכי טוב והכי גרוע לדעתם. התוצאות של הסקרים הללו יפורסמו בתכנית המלאה שתעלה ביום שישי אחה"צ כאן באתר.

אבל בינתיים, אפשר כבר לחשוף תוצאת סקר אחד נלווה. המשתמשים נתבקשו לבחור את האצטדיון שלדעתם חייבים להרוס ולבנות מחדש על חורבותיו אצטדיון חדש. ולא במפתיע, את מירב הקולות קיבל מה שנחשב עד לא מזמן לאצטדיון הלאומי – אצטדיון רמת גן.

49.8% מהמצביעים בחרו באצטדיון הישן בר"ג, שלמרות שכמעט ולא נעשה בו שימוש בשנים האחרונות, ולמרות תכניות שונות להחריבו, עדיין עומד וקיים. את המקום השני תפס אצטדיון הי"א באשדוד, עם 28.4% מהקולות. באצטדיון סלה באשקלון בחרו 12.8% מהאוהדים בליגה, כאשר 9 האחוזים הנותרים הוקדשו לאצטדיון העירוני בקרית שמונה.

אגב, אוהדי הקבוצות שמאכלסות את שלושת האצטדיונים האחרונים ברשימה, בחרו בבית שלהם כזה שמגיע לו להיהרס. 57.1% מאוהדי אשדוד בחרו את אצטדיון הי"א, 67.2% מאוהדי אשקלון בחרו את אצטדיון סלה, ו-58.8% מאוהדי ק"ש בחרו את האצטדיון העירוני שלהם.

ומה דעתכם?

להורדת האפליקציה לאנדרואיד לחצו כאן>>>

להורדת האפליקציה לאייפון לחצו כאן>>>