גלזר או ג'ראפי: אלו שוערי העתיד שבחרתם

"ליגת האוהדים" בדקה מי יכול לשחק בנבחרת בשנים הבאות

מערכת אתר ערוץ הספורט  01.03.18 - 12:14
תחילת כתבה

לנבחרת ישראל יש לא מעט צרות, אבל אחת הבעיות היותר חמורות בשנים האחרונות היא בין הקורות. מאז פרישתו של דודו אוואט לא קם יורש ראוי שישתלט בביטחון על אפודת השוער הלאומי הבכיר. אריאל הרוש, אופיר מרציאנו, דודו גורש, בוריס קליימן וגיא חיימוב – כולם שיחקו במדי הנבחרת בשנים האחרונות, אבל אף אחד לא הותיר רושם מספיק חזק.

גם אם מעיפים מבט על שוערי ליגת העל העונה, קשה למצוא מועמד בולט במיוחד. שלושת השוערים הטובים בליגה הם כנראה דווקא הזרים: אמיליוס זובאס, ארנסטס שטקוס ופרדראג ראיקוביץ'. אבל אולי הדור הבא של השוערים יביא את הבשורה?

שאלנו את משתמשי "ליגת האוהדים" מי לדעתם הוא שוער העתיד של הנבחרת, וגילינו מחלוקת גדולה בנושא. 40.5% מהאוהדים חושבים ששוערה של מכבי חיפה, עמרי גלזר, יהיה בעתיד שוער הנבחרת; 39.8% מהמצביעים בחרו ביואב ג'ראפי, השוער של מ.ס אשדוד. צמוד-צמוד. אגב, בגלזר בחרו 73% מאוהדי מכבי חיפה, או במילים אחרות, 27% מהקהל הירוק לא בחר את השוער הפותח של קבוצתם.

את המקום השלישי תפס אחד מתגליות העונה, יוסי גינזבורג, שבשבועות האחרונים תפס מקום של קבע בין הקורות של מכבי פתח תקווה עם הופעות מצוינות – הוא קיבל 11.5 מהקולות. רביעי ואחרון בסקר הוא אריק ינקו, שוער הפועל תל אביב, שזכה ל-8.2% מהקולות.

מחר (שישי) יפורסם כאן באתר פרק חדש של תכנית ליגת האוהדים ובו סקר השוערים הגדול, שכולל דירוג כל השוערים הפותחים בליגה מ-1 עד 14.

ומה דעתכם?

להורדת האפליקציה לאנדרואיד לחצו כאן>>>

להורדת האפליקציה לאייפון לחצו כאן>>>