אכזבת הסיבוב של הקהל: אליסון דוס סנטוס

"ליגת האוהדים": 75% מאוהדי חיפה בחרו בבלם הברזילאי

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.03.18 - 14:21

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

מי שחשב בסוף הסיבוב הראשון שלמכבי חיפה אין עוד לאן לרדת, גילה בסיבוב השני שהוא טעה בענק. 9 נקודות בלבד השיגו הירוקים מתוך 36 נקודות אפשריות, נכשלו להעפיל לפלייאוף העליון לראשונה מאז הקמת ליגת העל במתכונתה הנוכחית, ונמצאים בסכנת ירידה.

אם כן, בכלל לא מפתיע שכאשר שאלנו את המשתמשים ב"ליגת האוהדים" מיהו השחקן המאכזב ביותר של הסיבוב השני, הם בחרו בשחקן של מכבי חיפה. 58.3% מהאוהדים הצביעו לאליסון דוס סנטוס, הבלם הברזילאי שהגיע ממכבי פ"ת בקיץ ולא הצליח לשדרג את משחק ההגנה הירוק. גם השחקן השני ברשימת המאכזבים של האוהדים הוא ירוק – המגן עומרי בן הרוש שקיבל 22.3% מההצבעות.

את המקום השלישי והלא-כל-כך-מכובד תופס אקס חיפה, אייל גולסה ממכבי ת"א, לו הצביעו 16.7% מהמשיבים. הרחק מאחוריהם נמצא שוער הפועל אשקלון, דלה איינוגבה, עם 2.7% בלבד. אגב, אם מסתכלים רק על ההצבעות של אוהדי חיפה, מגלים ש-75.9% מהם בחרו באליסון ועוד 15% בחרו בבן הרוש. לא נעים.

ומה בנוגע לצד השני של המתרס, בחירת השחקן המצטיין של הסיבוב השני? פה המנצח הברור הוא אנתוני וארן, החלוץ הפורץ של בית"ר ירושלים, שזכה ל-47.3% מהקולות של האוהדים. ערן לוי נבחר על ידי 25.5% מהאנשים, בעוד שחנן ממן קיבל 16.4% מההצבעות וניק בלקמן נבחר ע"י 10.9%.

את תוצאות הסקרים המלאות לסיכום הסיבוב השני, תוכלו לראות בתכנית ליגת האוהדים שתפורסם באתר ביום שישי אחר הצהריים.

ומה דעתכם?

להורדת האפליקציה לאנדרואיד לחצו כאן>>>

להורדת האפליקציה לאייפון לחצו כאן>>>