הזוכה בניחושי המונדיאל והאוהדים הבולטים

סיכום הטורניר בליגת האוהדים: מי ידע הכי הרבה טריוויה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.07.18 - 19:18
תחילת כתבה

חודש המונדיאל היה הזדמנות מושלמת לבדוק את יכולותיהם של אוהדי הכדורגל בישראל, גם כשמדובר בפסגת הענף. ב"ליגת האוהדים" החליטו לבחון איזה קהל בארץ הכי מבין ועוקב אחרי גביע העולם, והתוצאות עשויות להפתיע אתכם.

אם לא שמעתם על ליגת האוהדים – מדובר בתחרות בין עשרות אלפי אוהדים, שבודקת מי הכי נאמן וידען לגבי הקבוצה שלו והכדורגל הישראלי בכלל. אבל לכבוד המונדיאל, התחרות קיבלה אופי אחר, בינלאומי יותר, והרמה הגבוהה בקרב המשתתפים נשמרה.

אוהדי הפועל מרמורק מהלאומית היו האוהדים שהפגינו ידע והצטיינו יותר מכולם במענה על שאלות הטריוויה על המונדיאל. בכל מה שקשור להשתתפות בסקרים, הכבוד נשמר לקהל של הפועל פתח תקווה. את הייצוג לקבוצות ליגת העל מספקים האוהדים של בית"ר ירושלים, שהקפידו להוכיח צפיה במשחקים במונדיאל יותר מכל הקהלים האחרים.

אבל מה בנוגע לאוהדים עצמם? מי ביניהם הצטיין במיוחד? טוב ששאלתם. לפני המונדיאל, בליגת האוהדים ביקשו מהאוהדים לנחש מי יעלו מהבתים, מי יכבוש הכי הרבה שערים וכמובן – מי תזכה במונדיאל. הזוכה בתחרות הניחושים היה שי עמר, אוהד בית"ר ירושלים שזכה כפרס בשולחן כדורגל (פוסבול) במתנה.

מלבד הניחושים, היו גם שלושה אוהדים שעשו יותר נקודות מכולם במהלך חודש המשחקים של המונדיאל. לפני כולם היה אמיר פנקר, אוהד הפועל באר שבע, שהשיג 151,138 נקודות. שגיא גולדנברג, אוהד מכבי חיפה, היה השני בנקודות עם 147,078 כאלה במהלך הטורניר, ואילו במקום השלישי היה ברק מנור, אוהד מכבי ת"א, עם 144,296 נקודות.

רוצים להשתתף גם? להורדת האפליקציה:
אנדרואיד: https://goo.gl/ptDFXf
אייפון: https://goo.gl/2DJ57f