76% מאוהדי בית"ר רוצים להחתים את ערן לוי

וגם: 42% חושבים שבלי הכוכב, נתניה בדרך לעונה אבודה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.07.18 - 17:27
תחילת כתבה

באחד הצעדים הדרמטיים ביותר הקיץ, מכבי נתניה שחררה אמש (ראשון) את ערן לוי אחרי חמש שנים בקבוצה, דווקא אחרי עונת שיא במהלכה הוביל את היהלומים למקום החמישי בטבלה. מחלוקות בנוגע לחוזה של הכוכב הובילו לפרידה המפתיעה, וכרגע העתיד של שני הצדדים לוט בערפל.

אז לאן פניו של לוי מועדות? בדקנו עם עשרות אלפי המשתתפים בליגת האוהדים אם הם היו רוצים אותו אצלם בקבוצה. 42.3% מהם אמרו שהם היו מחתימים את הקשר בעל השמאלית האימתנית בלי שום היסוס. 20.6% נוספים אמרו שהם נוטים להגיד לו כן, בעוד ש-22.2% השיבו 'לא' גורף. 14.9% הנותרים השיבו שהם לא בטוחים לגבי מהלך שכזה.

אגב, כשמסתכלים על הקבוצות עצמן, האוהדים שמייחלים לבואו של לוי לקבוצתם יותר מכולם הם אוהדי בית"ר ירושלים, ש-76.3% מהם היו מחתימים אותו באופן מידי. 38.2% מאוהדי מכבי חיפה בעד צירוף הקשר שגדל בקבוצתם ו-20.6% בלבד מאוהדי מכבי ת"א בעד הרעיון.

ומה חושבים אוהדי נתניה עצמם? לא פחות מ-82.9% מהם טענו שאם לוי היה יורד על ארבע ומבקש לחזור לקבוצה, הם היו מקבלים אותו בזרועות פתוחות – מה שמראה איזה חיבור היה בין הכוכב לקהל בעיר היהלומים.

כמובן שאי אפשר בלי התייחסות לעתידה של מכבי נתניה בעידן שאחרי ערן לוי. 42.2% מכלל האוהדים בליגת האוהדים חושבים שבלעדיו, היהלומים בדרך לעונה אבודה שתיגמר בסביבות חודש נובמבר. 28.1% מהמרים שהקבוצה תסיים באותו מקום חמישי שבו סיימה את העונה שעברה, בעוד ש-20.2% מנבאים מלחמת הישרדות נגד הירידה. רק 9.5% בטוחים שהפרידה מהכוכב דווקא תביא לשיפור במיקום בטבלה לעומת אשתקד.

ומה דעתכם?

להורדת האפליקציה לחצו פה