הקהל בטוח: בית"ר תחזור לגדולתה עם חוגג

סקר ליגת האוהדים: כ-77% מהירושלמים אופטימיים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.08.18 - 11:50
תחילת כתבה

עידן חדש בבית"ר ירושלים. אחרי חמש שנים מלאות בהתהפוכות תחת בעלותו של אלי טביב, הבעלים סיכם אתמול (שני) על מכירת המועדון מהבירה לאיש העסקים, משה חוגג, תמורת 26.5 מיליון שקלים. כעת בית"ר יכולה להתחיל להיבנות מחדש אחרי קיץ קשוח במיוחד.

אז לאן חוגג יצעיד את הירושלמים? כמובן שעוד מוקדם להגיד, אבל זה לא הפריע לנו לשאול את עשרות אלפי האוהדים ב"ליגת האוהדים". הצבנו בפניהם שאלה פשוטה: איפה תהיה בית"ר בעוד חמש שנים?

33.5% מכלל האוהדים בליגה אמרו שתחת חוגג, בית"ר תמשיך להתמודד בצמרת כמו בעונה החולפת, כאשר 32.3% צופים לירושלמים עתיד ורוד אפילו יותר וחזרה לימיה כאימפריה זוללת תארים. 17.6% מנבאים דשדוש בבינוניות שאפיינה את בית"ר ברוב השנים האחרונות ו-16.6% הנותרים מאמינים שתוך 5 שנים גם חוגג ימכור את המועדון לבעלים אחר.

כאשר מסתכלים על התשובות של אוהדי בית"ר בלבד, התוצאות שונות לחלוטין. לא פחות מ-77.3% קיבלו רוח גבית מההשתלטות של חוגג ומאמינים שתחתיו הצהובים-שחורים יחזרו להוביל את הכדורגל הישראלי. 16.8% אחרים אופטימיים אבל פחות, וחושבים שבית"ר תתחרה בצמרת, כאשר רק 1.2% חושבים שהקבוצה תישאר בינונית ו-4.7% לא מאמינים שחוגג יישאר בעלים בעוד חמש שנים.

ומה דעתכם?

להורדת האפליקציה:
https://goo.gl/nb5p5N