אוהדי בית"ר מעדיפים את ורד על פני בוזגלו

"פנאטיקוס": הירושלמים רוצים שינוי מול ב"ש, הקהל של האלופה תומך בבן שהר. "חוכמת היציעים"

גל לפלר  14.02.19 - 20:03

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

חלון ההעברות של חודש ינואר כבר מאחורינו, כשקבוצות ליגת העל מתכנסות אל הישורת האחרונה של ארבעת המחזורים האחרונים של העונה הסדירה. גם הפעם, אפליקציית פנאטיקוס – ליגת האוהדים של ישראל בשיתוף ערוץ הספורט, מביאה לכם את הסוגיות המקצועיות הכי בוערות לקראת המחזור ב-23 בליגת העל.

האם אוהדי בית"ר ירושלים חושבים שעידן ורד צריך לחזור לאגף ימין על חשבון בוזגלו? מי ממשפחת אבוחצירה, שמעון או יואל, צריך לפתוח בחוד של קריית שמונה? והאם אוהדי מכבי תל אביב מעדיפים את ברסקי ב-11 גם על חשבונו של דור פרץ? התוצאות המסקרנות לפניכם.

אוהדי מכבי תל אביב
אין אוהד צהוב שלא יסכים עם הקביעה שדור פרץ הוא אחד השחקנים הבולטים בעונה הנוכחית. הירידה שלו לספסל בצמד המשחקים האחרונים נגד בני סכנין כחלק מהרוטציה של ולדימיר איביץ' פינתה את הבמה לרוסלן ברסקי אשר תפס מקום בקישור לצד דן גלזר. אז את מי מהשניים האוהדים רוצים לראות מול קריית שמונה בשבת? נכון לעכשיו, ברסקי שעשה רושם זוכה ליתרון קל עם 54.27 אחוזים מקולות, פרץ מנגד עם 45.72 אחוזים.

אוהדי בני יהודה
העונה המטלטלת שעוברת על האוהדים הכתומים טומנת בתוכה הצלחה מקצועית עם המקום השני לצד חיכוכים גדולים עם הנהלת הקבוצה, שבשיאן אף הגיעו לקריאות גזעניות של חלק מהאוהדים כלפי שחקני בית"ר ירושלים, שגררו עונש רדיוס מבית הדין של ההתאחדות. אז האוהדים הכתומים לא יוכלו להגיע למשחק הבית הקרוב מול הפועל חיפה, כשגם עוגן ההגנה שלהם קרלוס קוויאר פצוע ולא יעמוד לרשות אבוקסיס. כמחליף אפשרי לספרדי, 61.29 אחוזים רוצים לראות את עמית ביטון הצעיר שסיפק דקות לא רעות מול הפועל חדרה, האלטרנטיבה בדמות דניאל פלשר הצעיר זכתה ל-38.71 אחוזים מהקולות.

אוהדי מכבי חיפה
מירב הדיונים בקרב הקהל הירוק בשבוע החולף דנו וודאי בשאלה מי צריך להיות מחליפו של גו'רג' מנדז'ק אשר הורחק במשחק האחרון מול בית"ר ירושלים. כששתי האלטרנטיבות לקמרוני הן למעשה שחקני רכש מבטיחים בדמות מנואל איטורה הצ'יליאני ומקסים פלקוצ'נקו, זה נהפך למעניין עוד יותר. הרוב המחוץ (84.82 אחוזים) רוצים את הקשר שהגיע מהיריבה העירונית לצידו של נטע לביא, 15.17 אחוזים רוצים לראות דקות בכורה של הצ'יליאני בירוק.

אוהדי הפועל חדרה
כאב ראש לא קטן לאוהדי העולה החדשה לגבי עמדת השוער. ציפיות רבות נתלו בחביב אוחיון הצעיר, אשר התקשה להיכנס לנעליו של אוסטין אג'ידה הפצוע והוציא שמונה כדורים מהרשת בשלושת משחקיו בחדרה. אז בזמן שאג'ידה עדיין לא כשיר, האם כבר בשלב זה צריך אוחיון לרדת לספסל? נראה שלאוהדי העולה החדשה, שרואים את הפלייאוף העליון באופק, אין סבלנות כלפי השוער הצעיר, כש-81.3 אחוזים מהם רוצים שלא יעמוד בין הקורות במשחק הקרוב מול מכבי חיפה ומעדיפים את עומר חנין במקומו. 19.7 אחוזים עדיין מאמינים בו.

אוהדי הפועל חיפה
שלומי אזולאי הוא דוגמא נוספת לשחקן רכש שהגיע עם ציפיות גבוהות בחלון ההעברות של חודש ינואר, ועד כה לא הרשים בשני משחקיו באדום שחור. כשעל הספסל נמצאת אלטרנטיבה בדמות גילי ורמוט, מניותיו של הקשר שחצה את הכביש מהיריבה העירונית צנחו עוד יותר. 72.2 אחוזים מקהל האוהדים חושבים שאולי עדיף שהקשר ישב על הספסל במשחק הקרוב מול בני יהודה ויפנה מקומו לורמוט, 27.7 אחוזים סבורים שעל מימר לתת לו צ'אנס נוסף.

אוהדי הפועל באר שבע
זו לא רק החמצת הפנדל במחזור האחרון נגד הפועל תל אביב. זו כבר תקופה ארוכה שבן שהר לא מוצא את הרשת ומרבה להחמיץ, כשניכר עליו מעיין חוסר ביטון וחדות מול השער. על אף שנכנס כמחליף מול קבוצתו לשעבר, 60.1 אחוזים מהקהל הבאר שבעי רוצה לראות אותו בחוד מול בית"ר ירושלים, 39.9 אחוזים עדיין מעדיפים את האסלביינק.

אוהדי הפועל קריית שמונה
המתחרים העיקריים על עמדת החלוץ המרכזי בקבוצה הצפונית הם שני הבני דודים למשפחת אבוחצירה, יואל ושמעון. האחרון אמנם איבד את מקומו ב-11 לבן דודו הצעיר במחזור הקודם, אך עדיין זוכה לתמיכה של 62.5 אחוזים מאוהדי הקבוצה הצפונית, בעוד בן דודו הצעיר קיבל 37.5 אחוזים מהקולות.

אוהדי בית"ר ירושלים
לו הייתם פוגשים אוהד בית"רי ממוצע בתחילת העונה ומספרים לו שמכולם דווקא הקפטן האהוב עידן ורד יאבד את מקומו ב-11, הוא וודאי היה מתרעם על כך. אלא שכעת, למרות שלא הבריק בתקופה האחרונה, 54.1 מאוהדי הקבוצה מהבירה רוצים לראות אותו פותח ב-11 באגף ימין במשחק הקרוב על חשבון לא אחר מאשר מאור בוזגלו. 45.9 אחוזים עדיין רוצים את בוזגלו שם.

אוהדי מכבי פתח תקווה
שבע נקודות מתשע אפשרויות השיגו במלאבס מאז מינויו של לוזון. האוהדים יכולים לזקוף לו מספר שינויים שביצע בקאדר של שחקניו, אך נראה שמשינוי מקצועי אחד הם פחות מרוצים, הצבתו של גידי קאניוק כחלוץ המקום קשר. 87.5 אחוז מהם סבורים שהוא צריך לשחק רק בתפקידו המקורי כקשר התקפי, כשרק 12.5 אחוזים מרוצים מעמדתו החדשה על המגרש.

אוהדי הפועל רעננה
לא מעט שחקנים הצטרפו לקבוצה מהשרון בחלון ההעברות האחרון. האחרון שבהם, עידו דוידוב שהגיע מקריית שמונה, הספיק לשחק חצי שעה בהפסד האחרון למכבי נתניה. 75.20 אחוזים מאוהדי הקבוצה רוצים לראות אותו בהרכב כבר במשחק הקרוב מול הפועל תל אביב, 24.80 אחוזים חושבים שזה מוקדם מדי.

אוהדי הפועל תל אביב
האוהדים הכי חלוקים בדעתם בשבוע הזה הם אוהדי הפועל תל אביב, שנתבקשו להכריע מי מבין השניים ניר לקס או רמזי ספורי צריך לפתוח במפגש הקרוב מול הפועל רעננה. האחרון, שהיה מורחק ולא שותף בניצחון על הפועל באר שבע, זוכה ליתרון קל בקרב הקהל האדום עם 51.2 אחוזים, בעוד מחליפו ניר לקס קיבל תמיכה של 48.78 אחוזים. נראה שסוף סוף, יש מעט כאב ראש חיובי לקובי רפואה.

אוהדי מ.ס אשדוד
למרות שקבוצתם נחלצה מהמקום האחרון עם 0:1 מפתיע מאוד בסמי עופר על הפועל חיפה, אוהדי מ.ס אשדוד וודאי שמו לב לחוסר החדות והחלודה שאפיינה את החלוץ שחזר מפציעה, דין דוד. עקב כך, 69.23 אחוזים רוצים לראות אותו חוזר לספסל, בעוד 30.7 אחוזים חושבים שמגיע לו צ'אנס נוסף ב-11 בקרב התחתית הלוהט מול בני סכנין.

אוהדי בני סכנין
מעטים הם שחקני בני סכנין שהציגו יכולת טובה העונה, אחד מהם הוא שלומי אזולאי החלוץ. למרות ההערכה היחסית מאוהדי קבוצתו, הוא שילם את מחיר האכזבה בתיקו האחרון מול מכבי תל אביב ופינה את מקומו לאיברהים שאייבו. אם לא ממאמנו החדש גירואגי דרסיליה, את התמיכה הוא יכול לשאוב מ-63.6 אחוזים מאוהדיו, בעוד 36.3 אחוזים מעדיפים שיישאר על הספסל.

מה דעתכם? להורדת האפליקציה:
באנדרואיד לחצו כאן
באייפון לחצו כאן