73% מאוהדי בית"ר: על קלינגר לעזוב מייד

פנאטיקוס: כ-35 אחוזים לא מעוניינים שמאור בוזגלו ימשיך

גל לפלר  10.03.19 - 15:03
תחילת כתבה

זהו בוקר לא קל עבור אוהדי בית"ר ירושלים, בלשון המעטה. הר הציפיות אשר נבנה בתחילת העונה עם השתלטותו של משה חוגג על קבוצתם כבר החל להראות סדקים רבים במהלך העונה, כשאמש (שבת) קרס רשמית עם הפסד ביתי כואב במיוחד עבורם ליריבה השנואה הפועל תל אביב, שנתן חותמת סופית לאיבוד הכרטיס לפלייאוף התחתון ולעונה שחורה במיוחד.

ובדרך כלל, כיאה ליום שאחרי, קהל האוהדים של קבוצה שנכשלה מעוניין בדבר אחד – למצוא את האשמים למחדל, ולתהות כיצד אפשר לשפר. אז רגע לפני שהצהובים שחורים יחלו את דרכם בפלייאוף התחתון, בתקווה שגם לא יסתבכו במאבקי תחתית, פנאטיקוס – אפליקציית ליגת האוהדים של ישראל בשיתוף ערוץ הספורט, מביאה לכם את רחשי האוהדים הירושלמים: מי יותר אשם, השחקנים או ניר קלינגר? האם האחרון צריך להישאר עד סוף העונה? ומי השחקן שעל פי האוהדים חייב להישאר בעונה הבאה? התשובות לפניכם, והן מסקרנות מאוד.

רוצים גם להצטרף לפנאתיקוס, ליגת האוהדים של ישראל?
באנדרואיד לחצו כאן
באייפון לחצו כאן

נתחיל במי שסופג את מירב בחיצים לאחרונה, מאמן הקבוצה ניר קלינגר, שעל פי ההערכות כלל לא בטוח שיסיים את העונה בקבוצה. אם זה תלוי באוהדי בית"ר ירושלים, 73.2 אחוזים מהם מעוניינים שהוא יעזוב כבר עכשיו, בעוד 26.8 אחוזים חושבים שראוי שלפחות יסיים את העונה. אצל שאר אוהדי הליגה, המגמה נגד המאמן פחות קיצונית ו-36.8 אחוזים מהם סבורים שעל חוגג להשהות את החלטתו לפחות עד לסיום העונה.

אך האם ישנם אשמים נוספים בהתרסקות? על פי האוהדים הירושלמים, ועוד איך שכן. 52.7 אחוזים מאוהדי הקבוצה עדיין חושבים שהאשמים העיקריים בפיאסקו הם שחקני הקבוצה, בעוד 47.3 אחוזים עדיין סבורים שעל אף היכולת הרעה שהציגו, אבי הכישלון הוא בכל זאת קלינגר, שלא הצליח לייצר תלכיד מנצח מהכלים האיכותיים שקיבל לידיו.

ומה עם העתיד אתם שואלים? ובכן, נראה שבדומה לקיץ האחרון, גם חודשי יוני יולי הקרובים יעמדו בסימן מהפכים בבירה, כשלא מעט שחקנים יעזבו ואחרים יגיעו במקומם. מי שכלל לא בטוח ימשיך הוא מאור בוזגלו, שגם הוא בדומה לאחרים מסיים חוזה בקיץ. רוב האוהדים הירושלמים (65.2 אחוזים) אכן רוצים לראות אותו ממשיך במדים הצהובים שחורים, אך 34.8 אחוזים חושבים שבסיטואציה הנוכחית, מוטב לקבוצה להמשיך בלעדיו.

האוהדים נשאלו בנוסף את מי מבין השחקנים שעשויים לעזוב היו משאירים בכל מחיר במועדון. השחקן שזכה לתמיכה הכי גדולה (68.6 אחוזים) הוא השוער איתמר ניצן, שהיווה נקודת אור בקבוצה במחזורים האחרונים והציג יכולת גבוהה בשער. אחריו נבחרו בהתאמה בוזגלו (14.5 אחוזים), טל כחילה (12 אחוזים), יעקב בריהון (2.5 אחוזים), אפונסו טיירה (1.4 אחוזים), וטל בן חיים (1 אחוז).

מה דעתכם? להורדת האפליקציה:
באנדרואיד לחצו כאן
באייפון לחצו כאן