אוהדי מכבי נתניה הזוכים בפנאטיקוס

הפועל ת"א ובית"ר סוגרות את השלישייה. ואיפה מכבי ת"א?

גל לפלר  30.05.19 - 13:22

תגיות: פנאטיקוס

תחילת כתבה

הסיכומים נעשו כבר מזמן, האליפות הוכרעה מוקדם מהצפוי וגם היורדות והעולות לאירופה נקבעו. אך אם על כר הדשא קיבלנו ליגה די צפויה ברוב שלביה, אין ספק שהאקשן האמיתי בעונת 2018/19 התרחש ביציעים.

במשך עונה שלמה, במקביל למפגשי הקבוצות, התקיימה ליגה נוספת, בה בכל מחזור היו מנצחים ומפסידים, אם כי באופן שונה מעט. פנאטיקוס - ליגת האוהדים של ישראל בשיתוף ערוץ הספורט - הסתיימה במקביל לסיום העונה, בסופה נקבע שאוהדי מכבי נתניה הם הקהל המנצח. איך הם עשו את זה בדיוק? לפניכם הסבר קצר על הטירוף שמשגע את אוהדי הכדורגל בישראל.

רוצים גם להצטרף לפנאטיקוס, ליגת האוהדים של ישראל?
באנדרואיד
באייפון

כל אוהד שנרשם צובר נקודות על פי קריטריונים ברורים לעוצמת האהדה לקבוצה. האוהד מקבל ניקוד על פעולות שבוחנות את רמה האהדה שלו כגון: שאלות טריוויה על קבוצתו, הוכחת צפיית משחק של הקבוצה בטלוויזיה וכן בונוס נקודות גדול במיוחד על הגעה למגרש לעודד את הקבוצה, כשגם למרחק הנסיעה ולזמן ההגעה לאיצטדיון יש חשיבות לא קטנה. לדוגמא, אוהד הפועל באר שבע שנסע מביתו שבבאר שבע למשחק חוץ של קבוצתו בקריית שמונה, יקבל בונוס נקודות גבוה במיוחד.

כמו כן, באפליקציה יש מבחר סקרים בהם נשאלים האוהדים בנושאים מקצועיים בפרט ובכלל על קבוצתם האהובה. מי צריך לפתוח בשער? איזה מהחלוצים הבאים היית רוצה לראות מגיע בחלון ההעברות? מהן מדי הקבוצה המועדפים עליך? מענה על השאלות יקדם את האוהד בפסגת הדירוג, כשלמעשה הוא מתחרה בשתי חזיתות, גם ברמה האינדיבידואלית על תואר "האוהד השרוף ביותר" מול שאר אוהדי קבוצתו וגם כחלק מאוהדי קבוצתו על תואר הקהל הטוב ביותר מול הקהלים האחרים.

בסיום העונה, נבחרו כאמור אוהדי מכבי נתניה לקהל הזוכה, כשעל אף סיום צורם מבחינתם שכלל הפסד בגמר הגביע והפסד הכרטיס לאירופה במחזור הסיום, הם יכולים להתנחם בתואר לאחר שצברו את מספר הניצחונות הכי גבוה על חשבון הקהלים האחרים. אחריהם הגיעו שניים מהקהלים החמים בליגה, אוהדי הפועל תל אביב ובית"ר ירושלים. את הרשימה סוגרים אוהדי הפועל רעננה עם שלושה ניצחונות בלבד על קהלים אחרים לאורך העונה.

לפניכם הטבלה הסופית של פנאטיקוס, ליגת האוהדים של ישראל:

 1. אוהדי מכבי נתניה – 30 ניצחונות
 2. אוהדי הפועל ת"א – 28 ניצחונות
 3. אוהדי בית"ר ירושלים – 27 ניצחונות
 4. אוהדי מכבי חיפה – 26 ניצחונות
 5. אוהדי מכבי תל אביב – 25 ניצחונות
 6. אוהדי הפועל באר שבע – 23 ניצחונות
 7. אוהדי הפועל חיפה – 22 ניצחונות
 8. אוהדי בני יהודה – 17 ניצחונות
 9. אוהדי הפועל עירוני קריית שמונה – 13 ניצחונות
 10. אוהדי הפועל חדרה – 11 ניצחונות
 11. אוהדי מ.ס אשדוד – עשרה ניצחונות
 12. אוהדי בני סכנין – עשרה ניצחונות
 13. אוהדי מכבי פ"ת – שמונה ניצחונות
 14. אוהדי הפועל רעננה – שלושה ניצחונות
   
  מה דעתכם? להורדת האפליקציה:
  באנדרואיד
  באייפון