בשני: שימוע לויגדורצ'יק אצל יו"ר האיגוד

מאמנת נבחרת ההתעמלות האומנותית תסיים את תפקידה?

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  10.12.17 - 12:05
ויגדורצ'יק. היחסים עם הנהלת האיגוד עכורים כבר זמן רב
ויגדורצ'יק. היחסים עם הנהלת האיגוד עכורים כבר זמן רב
תחילת כתבה

האם סאגת אירה ויגדורצ'יק תגיע לסיומה? מאמנת נבחרת ההתעמלות האמנותית זומנה לשימוע שייערך מחר (שני) אצל יו"ר האיגוד, רזי פלד, ולאחריו תקבל ההנהלת האיגוד החלטה האם לסיים את תפקידה.

כידוע, היחסים בין המאמנת הלאומית לבין הנהלת האיגוד עלו על שרטון לפני זמן רב, כשהחלטה של ויגדורצ'יק לא להוציא את המתעמלות לאליפות העולם שהתקיימה בסוף אוגוסט הייתה זו שגרמה לביקורת גדולה מאוד מצד ההנהלה. ביולי ההנהלה החליטה על שינוי תפקידה של ויגדורצ'יק לתפקיד של מנהלת - ועל מינוי מאמנות חדשות, אך המאמנת סירבה והמשיכה בתפקידה, כשלפני כחודש שוב החליטה ההנהלה ליישם את ההחלטה.

היחסים העכורים בין הצדדים לוו גם בחילופי מכתבים חריפים. בעוד שויגדורצ'יק שלחה מכתב באמצעות עורכי דינה בטענה כי ראשי האיגוד מתעמרים בה, ההנהלה הגיבה באמצעות היועץ המשפטי עו"ד רועי רוזן במכתב תגובה משלה, וטענה ללשון הרע ודרשה מהמאמנת להתנצל. כאמור, המצב הזה כבר שורר מספר חודשים ונשאלת השאלה האם בקרוב הסאגה תסתיים ובנבחרת הקבוצתית יוכלו להתעסק אך ורק בעניינים מקצועיים. 

ויגדורצ'יק אחראית, יחד עם אלה סאמופלוב, רעיה אירגו ואיילת זוסמן לנבחרת הקבוצתית הקודמת של ריו 2016, שרשמה את ההישגים הטובים ביותר שידעה הנבחרת: מדליות באליפויות אירופה ובאליפות העולם, ובין היתר גם מדליית הזהב ההיסטורית.