התעמלות: 7 נציגים ישראלים באליפות אירופה

שטילוב יוביל את המשלחת לפולין: "תמיד יש סיכוי לפודיום"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  09.04.19 - 09:43
"תמיד יש סיכוי לפודיום" (Getty Images)
"תמיד יש סיכוי לפודיום" (Getty Images)

תגיות: אלכס שטילוב

תחילת כתבה

אליפות אירופה בהתעמלות מכשירים תיפתח מחר (רביעי) בשצ'צ'ין שבפולין בהשתתפות שישה מתעמלים ישראלים ומתעמלת ישראלית אחת. את נבחרת הגברים יובילו ארטיום דולגופיאט ואלכס שטילוב, בנוסף יתחרו גם אנדרי מדבדב, פבלו גולידוב, אלכס מיאקינין ומיכאל סורוקין. אופיר נצר תהיה הנציגה היחידה אצל הבנות.

דולגופיאט, שמגיע לתחרות בתור סגן אלוף אירופה בתרגיל הקרקע, אמר: "כל תחרות שאני מגיע אליה אני צריך להוכיח מחדש. אני מנסה לא לחשוב על כל הציפיות, לא מתרכז בזה, צריך להגיע ולעשות את שלי. אפשר כבר להגיד שאני אחד מהמתעמלים הטובים באירופה ובעולם אבל אני צריך להוכיח תמיד".

אלכס שטילוב, שהשיג בקריירה שלו שבע מדליות באליפויות אירופה השונות ואשתקד סיים במקום החמישי בתרגיל הקרקע, הוסיף: "עוד אליפות אירופה בשבילי, עשינו הכנה טובה. שנה שעברה לא הספקתי לעשות הכנה טובה, אבל עכשיו אני מרגיש בכושר טוב".

שטילוב יתחרה בקרב רב כהכנה לאליפות העולם, שכן אחת האופציות להגיע למשחקים האולימפיים בטוקיו היא דרך הקרב רב. "אבדוק את המוכנות בקרב רב לקראת אליפות עולם. לא פוסל שום אופציה, יש הרבה דרכים להגיע למשחקים האולימפיים, אנצל כל דרך אפשרית. תמיד יש לי סיכוי לפודיום, אם אני בכושר טוב זה תלוי רק בי".