מדליית זהב וכסף לאשרם בגביע העולם בבאקו

הישג מרשים למתעמלת הישראלית. זליקמן סיימה רביעית בגמרים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  28.04.19 - 12:15
אשרם. חזרה לעצמה (איגוד ההתעמלות)
אשרם. חזרה לעצמה (איגוד ההתעמלות)
תחילת כתבה

לינוי אשרם ממשיכה לרשום הישגים, כשהיום (ראשון) המתעמלת האמנותית הבכירה של ישראל זכתה במדליית הזהב בתרגיל הכדור ובמדליית הכסף בתרגיל החישוק בגביע העולם בבאקו. ניקול זליקמן הרשימה גם היא בתחרות הזאת, כשסיימה בשני הגמרים הללו במקום הרביעי. בגמר הסרט היא סיימה חמישית עם ציון של 18.950 נקודות ובגמר האלות קיבלה 18.850 נקודות (מקום 9).

אשרם, שמתאמנת באגודת הפועל ראשל"צ אצל המאמנות לנה קופילנקו ואיילת זוסמן, ביצעה תרגיל נהדר בכדור עליו קיבלה ציון של 21.750, שהעניק לה כאמור את ראש הפודיום. דינה ארבינה הרוסיה סיימה שנייה וקטסרינה האלקינה מבלארוס סיימה שלישית. ניקול זליקמן ממכבי ת"א, חניכתה של לנה זליקמן ואלה סאמופלוב, סיימה רביעית בגמר הזה עם ציון של 20.500 נקודות.

המתעמלות החלו את היום עם גמר החישוק. אשרם כאמור זכתה בכסף אחרי תרגיל עליו קיבלה ציון של 21.850 נקודות. זליקמן ביצעה גם היא תרגיל יפהפה בחישוק, עליו קיבלה ציון של 20.2 והיא כמעט ועמדה על הפודיום, אך בסופו של דבר סיימה רביעית.

עם המדליות הללו אשרם התאוששה מיום האתמול, במהלכו, שלא כהרגלה, היא לא הצליחה להעפיל לגמרים בתרגיל האלות והסרט. הישראלית, כידוע, מדורגת בשנתיים האחרונות בטופ העולמי של הענף והוכיחה שגם אחרי יום תחרות לא פשוט היא יודעת להתאושש ולהראות את היכולת הפנטסטית שלה.

מלבד זאת, נבחרת ההתעמלות האומנותית סיימה כשהיא ממוקמת תשיעית בקרב-רב. בגמר תרגיל הכדורים אליו העפילה, סיימה היום הנבחרת במקום השביעי עם ציון של 19.9 נקודות.