ארד לזליקמן בתרגיל החישוק באליפות אירופה

צפו: הישג נפלא למתעמלת. כסף לנבחרת הג'וניור בסרטים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  19.05.19 - 14:03
תחילת כתבה

הישג נהדר למתעמלת האמנותית הצעירה ניקול זליקמן, שזכתה היום (ראשון) במדליית הארד בגמר החישוק באליפות אירופה בבאקו, אזרבייג'אן. 

זליקמן, שמתעמלת במכבי תל אביב, זכתה לציון של 20.950 והייתה צריכה לחכות עד לאחרונת המתעמלות לבדוק אם היא תעלה על הפודיום וכאמור היא סיימה עם המקום השלישי.

מדובר במדליה הראשונה של זליקמן באליפות אירופה לבוגרות ואין ספק שמדובר בהישג אדיר למתעמלת של אלה סאמופלוב. את מדליית הזהב קטפה כצפוי דינה אברינה מרוסיה עם 23.300  נקודות, כשלמקום השני הגיעה גלקינה מבלארוס עם ציון של 21.150 נקודות.

בהמשך, זליקמן סיימה חמישית בגמר תרגיל הכדור עם ציון של 21.175 בסך הכל, במקום השמיני בתרגיל האלות עם ציון של 20.350 ובמקום השביעי בתרגיל הסרט עם ציון 18.450. יש לציין כי לינוי אשרם, המתעמלת הבכירה של ישראל, לא משתתפת בתחרות בעקבות פציעה.

מוקדם יותר היום, נבחרת ההתעמלות האמנותית הצעירה של ישראל זכתה במדליית הכסף בתרגיל הסרטים באליפות אירופה.

הנבחרת זכתה לציון של 19.900 נקודות והוכתרה כאמור כסגנית אלופת אירופה. במקום הראשון זכתה רוסיה עם 21.000 נקודות, כשלמקום השלישי הגיעה  בלרוס עם 19.000 נקודות בסך הכל.

בנות הנבחרת הן אמלי מלכה, דיאנה סברצוב, יווה אנדרוס, עמית חדוות, מישל מיכאליץ ורומי פריצקי. צוות האימון כולל את נטלי ביידק מלכה, לנה קופילנקו, גלינה ברסקי ורעיה אירגו.כוריאוגרפית - איילת זוסמן. שופטת בתחרות הקבוצתית - אלה סמופלוב.

צפו בנבחרת הג'וניור זוכה במדלית כסף >>>

הדפס