צפו: נבחרת ישראל זכתה בזהב בתרגיל המשולב

הישג גדול: מדליה שלישית לנבחרת, בנוסף לכסף והארד

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  13.06.21 - 14:36
תחילת כתבה

הנבחרת הקבוצתית של ישראל המשיכה להרשים היום (ראשון) בגמרים התרגילים הבודדים במסגרת אליפות אירופה. הנבחרת הקבוצתית זכתה במדליית הזהב בתרגיל המשולב (חישוקים ואלות) עם ציון של 46.150. הישג אדיר לנבחרת בכחול לבן שהצליחה לעקוף נבחרות מהחזקות בעולם. בולגריה סיימה במקום השני ואיטליה סיימה עם מדליית הארד. נבחרת רוסיה, שנחשבת לחזקה בעולם, הפילה מכשיר שאף יצא המשטח, וסיימה חמישית.

אחרי שזכתה אתמול במדליית הארד בגמר הקרב רב (תחרות שכוללת את שני התרגילים), הנבחרת של אירה ויגדורצ'יק זכתה במדליית הארד בגמר חמישה כדורים. הנבחרת עלתה שישית למשטח מתוך שמונה הנבחרות שהעפילו לגמר וביצעה תרגיל נהדר ונקי לצלילי המוסיקה "עם ישראל חי", עליו קיבלו ציון גבוה של 46.150. נבחרת בולגריה זכתה בזהב, רוסיה שנחשבת לטובה בעולם הסתפקה בכסף.

בכך, ישראל חותמת אליפות אירופה נהדרת עם שלוש מדליות. מדליית ארד בקרב רב, זהב בתרגיל המשולב ומדלית ארד בתרגיל חמישה כדורים. הנבחרת גילתה יציבות לאורך התחרות ותרגילים ברמת קושי גבוהה ביותר (בתרגיל המשולב היה לה את דרגת הקושי הגבוהה ביותר). חשוב לציין שבמשחקים האולימפיים יש רק את תחרות הקרב רב (שני התרגילים ביחד).

מתעמלות הנבחרת הן אופיר דיין, יוליאנה טלגין, יאנה קרמרנקו, נטלי רייץ וקארין וקסמן. המאמנת הראשית היא אירה ויגדורצ'יק, מאמנת וכוריאגרפית- רחלי פייגה ויגדורצ'יק, מאמנת- נועה קדוש.