הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אשרם: עדיין אין החלטה בקשר להמשך הדרך

אשרם: "בינתיים נהנית מהרגע", דולגופיאט: "חולם על מדליה אולימפית ואולי עוד כמה, החזרה הייתה קשה"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  30.11.21 - 21:42

כמדי שנה, גם בחנוכה הזה יגיעו ספורטאים אולימפיים להדלקת נרות בחוויה האולימפית. היום (שלישי) פתחו את החג שני האלופים האולימפיים, לינוי אשרם וארטיום דולגופיאט, יחד עם כלת פרס ישראל והפיינליסטית האולימפית לשעבר אסתר רוט שחמורוב.

"כיף כל פעם מחדש לבוא לפה, הפעם זה היה קצת שונה כי באתי עם תואר אחר וזה תמיד מרגש" סיפרה אשרם. "חזרתי לעניינים אבל לא באותה רמת אינטנסיביות. אני לומדת בבקרים ואחר הצהריים הולכת לאימון, אין תקופת תחרויות בינתיים אז אפשר לעשות את הדברים יותר רגוע. עוד אין כל כך החלטה לגבי ההמשך" המשיכה אשרם. "אני בינתיים נהנת מהרגע, חווה אותו". אשרם נשאלה על המעבר של אירה ויגדורצ'יק לנבחרת רוסיה:  "לא מתייחסת לזה, אני ואיילת זוסמן ממשיכות לעבוד בדרך שבה עבדנו עד עכשיו. ויגדורצ'יק לא הייתה מאמנת שלי, אז אני לא מתייחס לזה".

בניגוד לאשרם, שעדיין עם סימני שאלה בקשר לעתיד, ארטיום דולגופיאט ממשיך ומכוון לתחרות הראשונה שלו שתתקיים בסוף פברואר: "החזרה הייתה קשה פיזית. ה'היי' ירד כי התחלתי לחשוב על העתיד. אין יותר מדי זמן לחגיגות וצריך להתחיל להתכונן לפריז. נשארתי אותו ארטיום שהגשים את החלום שלו, אבל אני רוצה להמשיך הלאה ולא לעצור. אני חולם על עוד מדליה אולימפית, אולי עוד כמה".