מסביב לכדור

לקראת הדרבי של מדריד, נדב יעקבי בפינת התיירות "מסביב לכדור" עם טיפים שכדאי לגזור ולשמור - איך קונים כרטיס, מה כדאי לראות ובאיזו מסעדה אולי תפגשו את רונאלדו

גיל לוין
גיל לוין  10.11.17 - 13:30
תחילת כתבה

מתכננים לראות את שחקני-העל מקרוב, להתרגש מהחדש של אתלטיקו, או לקרוע את הגרון בברנבאו? נדב יעקבי, שחרש את הבירה הספרדית לאורכה ולרוחבה, מגיע לפינת התיירות "מסביב לכדור" עם טיפים שכדאי לגזור ולשמור - איך קונים כרטיסים למשחקים הגדולים, באיזו מסעדה בעיר אוכלים שחקני הכדורגל המפורסמים והאם נפגעה האווירה של אתלטיקו?

מדריד היא אחת הערים הפופולריות ביותר בספרד ובאירופה בכלל, מיליוני תיירים מכל גיל ובכל זמן פוקדים את העיר מדי שנה ונופלים שבי בקסמיה, ואין זה פלא - יש בה הכל. מרומנטיקה, דרך תרבות ועד חיי לילה סוערים ומסיבות עד השעות הקטנות של הלילה, אך לפני הכל - מדריד היא עיר של כדורגל.

שתיים ממעצמות הכדורגל הגדולות והמפוארות בעולם - ריאל מדריד ואתלטיקו מדריד, משחקות בבירה הספרדית והופכות אותה למוקד עליה לרגל לאוהדים מכל העולם, ולא, הטירוף לא פסח על ארצנו הקטנה - 3,000 אוהדים ישראלים בממוצע, מתייצבים בעיר בכל דרבי מדרידאי.

הדרבי הקרוב ייערך ב-18 בנובמבר, ומיד אחריו ב-23 בנובמבר רומא תגיע לפגוש את אתלטיקו במסגרת ליגת האלופות. שני המפגשים יתקיימו באצטדיון החדש של אתלטיקו מדרידוונדה מטרופוליטנו. זו עונת הבכורה של הנכס המרשים, המכיל כ-70 אלף מושבים ומתהדר ביציעים כוחניים ואקוסטיקה משובחת, והוא אף נבחר לארח את גמר ליגת האלופות 2019.